Wczytuję dane...

Bombki szklane w dekoracjach wiosennych – inspiracje

Bombki ręcznie malowane kojarzą się Państwu tylko z Bożym Narodzeniem?

Gorąco zachęcamy do wyjścia poza schemat i wykorzystania ich także w innych porach roku. Wspaniałe szklane dekoracje mogą sprawdzić się doskonale także do tworzenia kompozycji wiosennych. Tym bardziej, że w fabryce bombek ExArte znajdą Państwo modele o kształtach i kolorach nawiązujących do kwitnącej przyrody.

Szklane bombki – nie tylko na Boże Narodzenie

Geneza bombki bożonarodzeniowej ma oczywisty związek z dekorowaniem grudniowych drzewek. Nic więc dziwnego, że bombki choinkowe w większości domów przez cały rok czekają spakowane w szafach, by wraz z nadejściem świąt znów zachwycać. Dziś chcemy ośmielić Państwa do eksperymentowania ze świątecznymi ozdobami – wiele z nich może przydać się również w pozostałych porach roku.

Należy pamiętać, że szklane bombki nie muszą koniecznie przyjmować form, które przywodzą na myśl Boże Narodzenie. W naszym sklepie znajdą Państwo wiele uniwersalnych modeli, które można wykorzystać także wiosną!

Szklane bombki w wiosennych stroikach: pomysły

Nasze bombki ręcznie robione udekorują niezliczoną liczbę wiosennych kompozycji. Ogranicza Państwa wyłącznie wyobraźnia. Dziś podpowiadamy kilka naszych pomysłów na zdumiewające stroiki, które oczarują wszystkich Państwa gości podczas nadchodzących spotkań.

Polskie bombki na Wielkanoc

Święta za pasem, zatem nietaktem byłoby nie wspomnieć o naszych bombkach wielkanocnych. Zgadza się  - w naszej ofercie znajdą Państwo szklane dekoracje inspirowane tym radosnym czasem. Bombki figurki w kształcie jajek czy zajączków sprawdzą się do dekorowania domowych roślin, koszyczka wielkanocnego czy też po prostu odświętnego stołu.

Innym pomysłem na wielkanocną dekorację z bombkami szklanymi w roli głównej może być zielony wieniec, który ozdobi drzwi wejściowe. Wystarczy nawlec kwitnące gałązki wierzbowe na zwinięty w okrąg drucik, a następnie przytwierdzić wybrane ozdoby.

 


Bombka szklana jajko wielkanocne 7,5cm - czerwone tulipany

 

Stojak na bombki – prosta dekoracja wiosennego stołu

Jeśli nie mają Państwo czasu na skomplikowane dekoracje, wystarczy zaopatrzyć się w nasz stojak na bombki, który jest niesamowicie uniwersalnym gadżetem. Wiosną możecie Państwo umieścić na nim piękną bombkę szklaną w kształcie motyla, z kolei zimą wykorzystać do klasycznych bożonarodzeniowych aranżacji stołu.

 


Bombka szklana motyl 10cm - modraszek

 

Zdumiewająca dekoracja okna ze szklanymi bombkami

Innym pomysłem na wiosenną dekorację z bombkami szklanymi jest zawieszenie ich na długich kolorowych wstążkach, a następnie przywiązanie do karnisza okiennego. W połączeniu z eleganckimi firanami i barwnymi zasłonami uzyskacie Państwo uroczą ozdobę okna.

 


Bombka szklana łabędź 10cm - biały

 

Najlepsze bombki szklane na każdą porę roku

Pamiętajcie Państwo, że w tworzeniu domowych dekoracji warto eksperymentować. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bombek ręcznie robionych, wśród których znajdują się nie tylko typowe modele świąteczne, ale także przepiękne figurki sprawdzające się w miesiącach wiosennych.

 

szklane bombki jajka