Wczytuję dane...
ikona

Bombki Wielkanocne

Szklane bombki wielkanocne doskonale wzbogacą świąteczne wielkanocne dekoracje. To piękne kwietne szklane bombki jajeczka, zajączki i ptaszki. Wiosenne i lekkie dekoracje w pięknych kolorach.  

Czy bombki ręcznie malowane sprawdzą się w dekoracjach wielkanocnych? Oczywiście, że tak. Wystarczy odrobina fantazji, by wkomponować unikalne szklane ozdoby w wiosenne stroiki, dekoracje stołu, a nawet wielkanocne koszyczki. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą wspaniałych szklanych bombek wielkanocnych. Szklane bombki wielkanocne doskonale wzbogacą rozmaite świąteczne dekoracje. Z powodzeniem wykorzystacie je Państwo zarówno do skomplikowanych, jak i prostych kompozycji. W kolekcji ExArte znajdą Państwo piękne kwietne szklane bombki jajeczka, zajączki i ptaszki. Każdą z nich przygotowujemy ręcznie, z maksymalną troską o najmniejsze szczegóły. Unikatowa bombka-figurka okaże się również znakomitym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Gwarantujemy, że nasze kolorowe bombki ręcznie malowane sprawią, że Wielkanoc w Państwa domu nabierze wyjątkowego charakteru. Goście zasiadający przy Państwa stole będą natomiast pozytywnie zaskoczeni, widząc oryginalne, misternie zdobione dekoracje.

Czytaj więcej

Każdego roku zachodzicie Państwo w głowę, jak udekorować dom na Boże Narodzenie, aby wszyscy goście byli zauroczeni klimatem uroczystych spotkań. A co ze świętami Wielkanocnymi? Warto pamiętać, że zgodnie z chrześcijańską tradycją, przewyższają one rangą Boże Narodzenie. Dekoracja domu na Wielkanoc nie musi być nudna i sztampowa – wystarczy, że wykorzystacie Państwo bombki szklane ręcznie malowane z kolorowymi, wiosennymi motywami.

Bombki szklane wielkanocne – wyjątkowa oprawa świąt

Choć z pozoru szklane bombki w roli wielkanocnych ozdób mogą wydawać się ekstrawaganckim pomysłem, warto odważyć się na ich wykorzystanie. Efekt z pewnością Państwa zaskoczy! Kruche i delikatne bombki ręcznie malowane w fantazyjnych kształtach wspaniale oddadzą atmosferę radosnych świąt, a jednocześnie zaskoczą wszystkich Państwa gości. To wspaniała alternatywa dla tradycyjnych i przewidywalnych ozdób wielkanocnych, takich jak zwykłe figurki, czy pisanki.

Jak wykorzystać ręcznie malowane bombki wielkanocne?

Sposobów na użycie bombek szklanych ręcznie malowanych w wielkanocnych dekoracjach jest wiele. Warto wykazać się wyobraźnią. Najprostszą metodą na ozdobienie wnętrza nietuzinkową bombką jest ustawienie jej na eleganckim stojaku, który wspaniale wyeksponuje ozdobę, a zarazem zapewni jej bezpieczeństwo.

Bombki szklane-figurki możecie Państwo wykorzystać także w zielonych stroikach, jak również w dekoracjach parapetów i okien. Przy sprzyjającej pogodzie (suchej, niezbyt słonecznej), szklane dekoracje mogą zdobić również Państwa balkony i tarasy.

Jakie bombki wielkanocne wybrać?

Kolekcja poświęcona Wielkanocy w ExArte zawiera najpiękniejsze propozycje świątecznych szklanych ozdób. Bombki-figurki w kształcie jajeczek i zajączków wprowadzą do Państwa domu radość i energię, które towarzyszą celebracji Zmartwychwstania. Jesteśmy pewni, że z naszego barwnego zbioru ręcznie malowanych ozdób każdy wybierze coś dla siebie.

Jak dbać o szklane bombki wielkanocne?

Po zakończeniu świąt wystarczy przetrzeć każdą z ozdób suchą ściereczką z mikrofibry. Następnie polecamy Państwu owinięcie każdej bombki z osobna papierem lub bibułką oraz umieszczenie w sztywnym pojemniku, w którym ozdoby przeczekają do następnych świąt. Dodatkowo do zabezpieczenia bombek wielkanocnych można wykorzystać  folię bąbelkową.

Warto dodać, że aby nasze ręcznie malowane bombki zachowały swój piękny wygląd jak najdłużej, należy chronić je przed bezpośrednim wpływem promieniowania UV, wysokimi lub bardzo niskimi temperaturami. Pamiętajcie Państwo, że nasze szklane bombki to produkty wykonywane całkowicie ręcznie, z zastosowaniem tradycyjnych technik.

Fabryka bombek ExArte – ozdoby na każdą okazję

Mamy nadzieję, że udało nam się Państwa przekonać do wykorzystania szklanych bombek ręcznie malowanych także podczas świąt wielkanocnych. Zapewniamy, że te niesztampowe dekoracje pomogą Państwu w zbudowaniu wyjątkowego klimatu świąt. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą niezwykle kolorową kolekcją bombek wielkanocnych!

Zapraszamy też do poznania naszych propozycji - w naszej galerii inspiracji pokazujemy, jak  można w różnoraki sposób wykorzystać świąteczne bombki w mieszkaniu.