Wczytuję dane...
Kontakt

.

Jako producent bombek szklanych, przykładamy wielką uwagę do kunsztu tworzenia każdego z naszych produktów. Inspiracją dla nas jest przede wszystkim niepowtarzalna polska tradycja, która znajduje odzwierciedlenie we wszystkich naszych ozdobach.

Jeśli poszukują Państwo jedynych w swoim rodzaju bombek choinkowych ręcznie robionych, gwarantujemy, że ExArte nie zawiedzie Państwa oczekiwań. Nasz sklep z bombkami oczekuje na Państwa wiadomości w razie pytań dotyczących zamówień.

.

ExArte Weronika Bogumił

Ul. Puławska 34, 05-500 Piaseczno

NIP: 951-207-88-08    REGON: 364021365  TEL:786-432-382

exarte@exarte.pl 

weronika.bogumil@exarte.pl

Napisz do nas

.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych bombek szklanych i zakupów w sklepie ExArte, serdecznie zapraszamy do wysyłania wiadomości. Nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji. Bez zbędnej zwłoki rozwiejemy wszystkie wątpliwości związane z zamówieniem, a w razie potrzeby doradzimy także, jakie bombki ręcznie robione będą dla Państwa najlepszym rozwiązaniem. Z chęcią podpowiemy również, które bombki świąteczne sprawdzą się najlepiej w rolach niepowtarzalnych prezentów dla Państwa rodziny, przyjaciół i współpracowników.

.

*pola obowiązkowe

.

ExArte to wyjątkowe miejsce: fabryka bombek choinkowych, w której spełniają się najskrytsze marzenia. Każda z naszych dekoracji rodzi się z miłości do piękna, rękodzieła i tradycji. Polskie bombki znane są na całym świecie: na przestrzeni lat mieliśmy przyjemność współpracować z niezliczoną liczbą krajowych i zagranicznych klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw.

Wiemy, że w czasach, w których większość rzeczy produkowana jest taśmowo, niepowtarzalne produkty odgrywają ważną rolę. Każda z naszych bombek na choinkę ręcznie robionych powstaje zgodnie z zasadami tradycyjnego rękodzieła – zupełnie tak, jak jeszcze 200 lat temu. Nasze bombki bożonarodzeniowe wykonujemy w całości manualnie – od dmuchania szkła, poprzez wysrebrzanie i malowanie tła, aż po nanoszenie misternych dekoracji.

W naszym sklepie z ozdobami choinkowymi znajdą Państwo zarówno tradycyjne bombki-figurki w typowo świątecznych kształtach i wzorach, jak i zaskakujące bańki na choinkę w nowoczesnych i fantazyjnych formach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.