Wczytuję dane...
Oferta

Szklane bombki choinkowe to wiodący artykuł naszego sklepu internetowego ExArte.

Wszystkie nasze szklane bombki powstają na podstawie unikalnych projektów i są dziełem tradycyjnej polskiej, ręcznej produkcji. Każdy etap przygotowania naszych ozdób ma znamiona prawdziwego rękodzieła: począwszy od wydmuchania kształtu z rozgrzanego szkła, poprzez wysrebrzenie wnętrza ozdoby i malowanie tła, aż po nanoszenie drobiazgowych i wypracowanych dekoracji. Wybierając ExArte, wybieracie Państwo nietuzinkowość, styl i precyzję, które w wyjątkowym czasie świąt docenią wszyscy Państwa bliscy.

Bogaty wybór bombek na choinkę

Poszukują Państwo klasycznych okrągłych bombek szklanych, a może fantazyjnych bombek-figurek w zaskakujących kształtach? Bez względu na upodobania, zapewniamy, że w ExArte znajdą Państwo bombki bożonarodzeniowe dla siebie. To, czym wyróżnia się nasz sklep, to niesamowicie bogata oferta, obejmująca m.in. bombki choinkowe tradycyjne, nowoczesne, bombki w ciekawych kształtach, czuby i gwiazdy choinkowe. Znajdą u nas Państwo nawet bombki ręcznie robione w stylistyce wiosennej, idealne na Wielkanoc, a także szklane dekoracje, które sprawdzą się w rolach oryginalnych upominków dla najbliższych.

Oprócz wyjątkowych bombek, w naszej ofercie umieściliśmy także funkcjonalne stojaki, haczyki i lampki choinkowe. Z nami zaplanujecie Państwo kompletną aranżację najpiękniejszego świątecznego drzewka.

Bożonarodzeniowe bombki – nie tylko na choinkę!

Świąteczne stroiki, aranżacje okien czy dekoracje stołów – tu nasze bombki ręcznie robione również spisują się znakomicie. Polecamy Państwu nasze funkcjonalne metalowe stojaki, które znakomicie eksponują szklane ozdoby. Bombka bożonarodzeniowa na stojaku znakomicie ozdobi uroczysty stół, komodę, biurko czy szafkę nocną.

Oczywiście, bombka choinkowa nie obędzie się bez bezpiecznego, solidnego haczyka, który pozwoli zawiesić ją nie tylko na gałązce drzewka, ale i w innych miejscach. Nasze metalowe haczyki zostały zaprojektowane tak, by zapewnić Państwu bezpieczne i pewne uwidocznienie ulubionych ozdób.

Lampki choinkowe – świąteczny nastrój przepełniony blaskiem

Trudno wyobrazić sobie kompletną dekorację choinki bez urokliwego blasku lampek. Naszym zdaniem, są one nieodłącznym elementem dekoracji Bożego Narodzenia. W sklepie internetowym ExArte znajdą Państwo rozmaite rodzaje lampek choinkowych. Oferujemy modele o różnej temperaturze światła, w różnych kolorach, wzorach i rozmiarach. Tak bogaty wybór sprawi, że bez problemu dopasują Państwo światełka do pozostałych ozdób choinkowych.

 

Życzymy udanych zakupów,

Zespół ExArte

ExArte szklane bombki choinkowe