Wczytuję dane...
Oferta

Szklane bombki choinkowe to wiodący artykuł naszego sklepu internetowego ExArte.

Wszystkie oferowane bombki powstały na podstawie unikalnych projektów i są dziełem tradycyjnej polskiej, ręcznej produkcji.

Każdy etap przygotowania naszych ozdób ma znamiona prawdziwego rękodzieła, począwszy od wydmuchania kształtu z rozgrzanego szkła, poprzez wysrebrzenie wnętrza ozdoby i namalowanie tła, aż po nanoszenie drobiazgowych i wypracowanych dekoracji.

Nasze szklane bombki oferujemy Państwu w ramach kolorystycznych i tematycznych kolekcji.

Zbiory te obejmują zarówno ozdoby znane z utrwalonych świątecznych tradycji  - tu  najlepszym przykładem są bombki z kolekcji Klasyka, W czerwieni czy Vintage ,  jak i również ozdoby zgrupowane  zgodnie z wyrażanym nastrojem, np. nawiązujące do zimowej pory roku  - jak w kolekcji Szronem pokryte, lub, dla kontrastu, zainspirowane światem barwnym i gorącym - jak w kolekcji Kolory pawich piór czy Morski świat. Nie brakuje też wśród naszych ozdób zabawnych akcentów – to chociażby smakowite bombki figurki z kolekcji Fabryka czekolady. Mamy też ozdoby dla miłośników przyrody – to bombki inspirowane pięknem natury z kolekcji W zaczarowanym lesie.  Z kolei wszystkich, którzy lubią bombki świąteczne nowatorskie i oryginalne, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, zapraszamy do poznania kolekcji Szyk i splendor, Światła nocy czy Struktura kryształu.

We wszystkich naszych kolekcjach znajdziecie Państwo pełen przekrój istniejących na rynku kształtów ozdób, począwszy od kul, poprzez bombki - jajka, nawiązujące do słynnych projektów carskiego złotnika Petera Carla Faberge, poprzez  najrozmaitsze bombki figurki przedstawiające mikołaje,  bałwanki, zabawki, czy zwierzątka, aż po serca, gwiazdy i choinkowe czuby. Oryginalną nowością w naszym sklepie są unikalne bombki ręcznie malowane w kształcie geometrycznych brył.

Bożonarodzeniowe bombki ozdabiają nie tylko choinki.

Świąteczne stroiki, aranżacje okien czy  dekoracje stołów – tu bombki również spisują się znakomicie. Bardzo przydatne tu będą nasze metalowe stojaki, które doskonale i bezpiecznie eksponują szklane ozdoby. Piękna bombka na stojaku  stanowi znakomitą  samodzielną dekoracją świątecznego wnętrza.

Pomyśleliśmy także o koniecznym udogodnieniu dla tradycyjnego eksponowania bombki na choinkę.

Wygodna, łatwa w użyciu i bezpieczna zawieszka do drobiazg bardzo przydatny! Prosimy więc zwrócić uwagę na nasze metalowe haczyki, specjalnie skonstruowane do zawieszania ozdób. Są delikatne, estetyczne i bardzo trwałe.

Dekoracje bożonarodzeniowe to przede wszystkim samo świąteczne drzewko, szklane bombki … i oczywiście lampki choinkowe.

Bez nastroju, bez niezwykłego czaru, jaki te światełka pozwalają stworzyć, dekoracje świąteczne byłyby niepełne. Tak więc i w naszym sklepie lampek nie mogło zabraknąć. Białe lub kolorowe, ciepłe lub mroźne, kuliste lub podłużne – można u nas dobrać choinkowe lampki pasujące do każdego stylu. Z pewnością  doskonale wzmocnią całościowy efekt świątecznych aranżacji.

Zapraszamy!

ExArte szklane bombki choinkowe