Wczytuję dane...
Kolekcje

Szklane bombki choinkowe to wiodący artykuł naszego sklepu internetowego ExArte.

Nasze szklane bombki choinkowe oferujemy Państwu w ramach kolorystycznych i tematycznych kolekcji. To wspaniałe rozwiązanie dla osób, które poszukują dekoracji związanych z konkretnym stylem. Gwarantujemy, że każdy, bez względu na gust i oczekiwania, znajdzie w naszej fabryce bombek idealnie dopasowane ozdoby. Zatraćcie się Państwo w naszym świecie pełnym uroku, blasku i koloru.

Ręcznie malowane bombki w Państwa stylu

We wszystkich naszych kolekcjach znajdziecie Państwo bombki bożonarodzeniowe w najmodniejszych, ponadczasowych kształtach i kolorach, począwszy od kul, poprzez bombki - jajka, nawiązujące do słynnych projektów carskiego złotnika Petera Carla Faberge, poprzez najrozmaitsze bombki-figurki, przedstawiające mikołaje,  bałwanki, zabawki, zwierzątka i serca. W naszym sklepie nie mogło zabraknąć także pięknych szklanych gwiazd i choinkowych czubów. Nowością, którą docenią zwolennicy eleganckich i unikalnych ozdób, są bombki ręcznie malowane w kształcie geometrycznych brył.

Bombki bożonarodzeniowe: feeria barw i kształtów

Oferta ExArte zawiera kolekcje bombek znanych z utrwalonych przez dekady świątecznych tradycji. Najlepszym przykładem są nasze bestsellerowe bombki z kolekcji Klasyka, W czerwieni czy Vintage. Ponadto, w ExArte znajdą Państwo również ozdoby związane z konkretną tematyką. Naszą główną inspiracją jest szeroko pojęte piękno natury spotykanej w różnych częściach świata. To między innymi niesamowite kolekcje Szronem pokryte lub dla kontrastu, zainspirowane światem barwnym i gorącym, jak w kolekcji Kolory pawich piór czy Morski świat.

Wiemy, że wielu z Państwa zależy na nietypowej aranżacji choinki z humorem. Wśród naszych kolekcji tematycznych znajdą Państwo nieoczywiste bombki-figurki, budzące wspaniałe skojarzenia i uśmiech. To chociażby smakowite ozdoby z kolekcji Fabryka czekolady. Mamy też fantazyjne dekoracje dla miłośników przyrody: bombki inspirowane pięknem przyrody z kolekcji W zaczarowanym lesie.  Z kolei wszystkich, którzy lubią nowatorskie bombki świąteczne, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, zapraszamy do poznania kolekcji Szyk i splendor, Światła nocy coraz Struktura kryształu, które nadają drzewku bożonarodzeniowemu bardzo elegancki charakter.

Kreatywność nie zna granic

Chcemy stać się Państwa ulubionym sklepem z ozdobami choinkowymi, dlatego dokładamy wszelkich starań, by stale urozmaicać nasz asortyment. Zachęcamy do stałego obserwowania oferty ExArte – regularnie wprowadzamy do niej nowe kolekcje fantazyjnych bombek bożonarodzeniowych.