Wczytuję dane...
ikona

Bombki szklane figurki

Nasze szklane bombki choinkowe figurki to przede wszystkim tradycyjne Mikołaje i bałwanki, ale także cala kolekcja misiów, leśnych zwierzątek i barwnych ptaków. Mamy nawet lody i ciasta!

Nowoczesna dekoracja choinki to już nie tylko bańki na choinkę w kształcie kuli. Tak, jak w innych obszarach dekoracji wnętrz, ozdoby choinkowe podlegają dynamicznie zmieniającym się trendom. Współczesna choinka może zaskakiwać, intrygować, a nawet szokować. Jeśli zależy Państwu na niepowtarzalnych dekoracjach drzewka świątecznego, nasze bombki figurki bez wątpienia spełnią Państwa oczekiwania.

Nasze szklane bombki choinkowe figurki to przede wszystkim tradycyjne Mikołaje i bałwanki, ale także cala kolekcja misiów, leśnych zwierzątek i barwnych ptaków. W ExArte znajdą Państwo nawet lody i ciasta! Zadbaliśmy o to, aby każdy mógł znaleźć u nas coś, co doskonale wyrazi jego gust i jedyny w swoim rodzaju charakter. Nietypowe bombki choinkowe doskonale udekorują również odświętne stoły.

A może poszukujecie Państwo bombki ręcznie robionej, która będzie wspaniałym prezentem dla krewnego lub przyjaciela? U nas bez wątpienia znajdzie się coś, co pozwoli stworzyć spersonalizowany i niepowtarzalny prezent.

Czytaj więcej

Bombki choinkowe w kształcie figurek to nie tylko piękny akcent dekoracyjny na każdą choinkę, ale także okazja do stworzenia pełnego uroku wystroju, dzięki któremu każdy będzie mógł poczuć wyjątkowy nastrój świąt Bożego Narodzenia.

Wybierzcie Państwo najpiękniejsze bombki choinkowe figurki, które zmienią oblicze każdego świątecznego drzewka. Zamówione przez Państwa produkty starannie pakujemy i odpowiednio zabezpieczamy, aby dotarły w nienaruszonym stanie.

Czym są bombki choinkowe w kształcie figurki?

Bombka choinkowa w kształcie figurki to ozdoba, która może przynieść wyjątkowy wygląd i wdzięk każdej choince. Ich cechą charakterystyczną jest to, że są formowane w nietypowe kształty – od bajkowych postaci po leśne zwierzątka, słodkości, auta czy mieszkańców morskich głębin.

Figurka na choinkę zrywa z klasyką i tradycyjnymi dekoracjami w kształcie kul. Ten rodzaj bombek niewątpliwie wzbudzi podziw wśród gości i sprawi, że Państwa świąteczne drzewko stanie się modnym wystrojem wnętrza i inspiracją dla innych.

Jakie rodzaje figurek choinkowych dostaniecie Państwo w naszym sklepie internetowym ExArte?

W naszym sklepie oferujemy całą gamę szklanych bombek w wielu ciekawych kształtach i wzorach. Są to m.in.:

  • figurki na choinkę w kształcie postaci i symboli świątecznych – znajdziecie Państwo wśród nich aniołki, renifery, Świętego Mikołaja, gwiazdy, but Mikołaja, bałwanka, choinkę czy piernikowego ludzika;
  • bombki choinkowe w kształcie zwierząt –tu proponujemy ozdoby przedstawiające sarenkę, zajączka, jeża, sowę, ptaka, misia, wiewiórkę, a nawet rybki, delfina, konika morskiego, żółwia i rozgwiazdę;
  • ozdoby choinkowe w kształcie słodyczy – już sam wygląd bombek sprawia, że można poczuć zapach nadchodzących świąt. Wśród naszych propozycji znalazły się babeczki, cukierki, gwiazdy oraz donuty;
  • szklane bombki w kształcie domków - są to dekoracje odzwierciedlające piernikowe chatki.

Zastosowanie figurek choinkowych

Bombki choinkowe są zdecydowanie jednym z najbardziej charakterystycznych elementów dekoracji świąt Bożego Narodzenia. Służą one do ozdabiania choinki i tworzenia świątecznego klimatu w mieszkaniu.

Niemniej, szklane figurki nie muszą być jedynie uroczym elementem drzewka. Można je również wykorzystać do dekoracji innych pomieszczeń, wigilijnego stołu, lub do tworzenia ciekawych kompozycji – np. bożonarodzeniowych stroików. Mogą stanowić element ozdobny okien lub dekoracji naściennych.

Bombki szklane figurki to także wyjątkowy pomysł na prezent pod choinkę!

Jak dbać o figurki choinkowe?

Zachęcamy wszystkich miłośników świątecznych ozdób do zabezpieczenia swoich kolekcji bombek oraz ich konserwowania. Można to zrobić, pamiętając o czterech najważniejszych aspektach.

  1. Przed umieszczeniem bombek na choince lub dowolnie wybranym miejscu, należy je przetrzeć delikatną szmatką, aby usunąć kurz i inne zanieczyszczenia – szczególnie jeśli bombka ma nietypowy kształt lub na jej powłoce zostały umieszczone aplikacje.
  2. W miarę możliwości należy unikać dotykania bombek, ponieważ wilgoć z dłoni może osłabić ich powłokę.
  3. Kiedy jest to możliwe, przechowujcie Państwo bombki w pudełkach. Dzięki temu będą one chronione przed uszkodzeniami i zanieczyszczeniami.
  4. Należy je przechowywać w odpowiedniej odległości od źródeł ciepła, takich jak grzejniki lub kominki, ponieważ może to doprowadzić do deformacji metalowych elementów i uszkodzenia zdobień i powłoki.

Bombki szklane figurki na choinkę – zamówienia online w sklepie ExArte

Niech nadchodzące święta będą pełne magii! Wybierzcie Państwo ponadczasowe dodatki w postaci naszych bombek choinkowych w kształcie figurek dostępnych w wielu rozmiarach i kolorach. Poznajcie całą gamę dekoracji dla własnego domu lub zamówcie oryginalny prezent dla bliskiej osoby.

Zarejestrujcie się Państwo w naszym sklepie i kupujcie w szybki oraz prosty sposób. Dołączcie do miłośników świątecznych ozdób i poznajcie nasze propozycje dostępne w galerii inspiracji. Zapraszamy!