Wczytuję dane...
Nasze Opakowania

Ręcznie malowana bombka szklana jest piękna, niepowtarzalna i krucha. Jednak bez obaw: zamawiając bombki choinkowe szklane w naszym sklepie, nie muszą Państwo obawiać się o bezpieczeństwo przesyłki. Dokładamy wszelkich starań, aby właściwie ochronić nasze bombki świąteczne przed wstrząsami czy uderzeniami, do jakich może dojść w trakcie transportu.

Wszystkie nasze bombki bożonarodzeniowe pakujemy w pojedyncze, kartonowe pudełka ExArte. Nasze opakowania wyróżniają się eleganckim designem: tak zapakowana bombka ręcznie robiona będzie znakomitym upominkiem.

ExArte sklep z bombkami

Każdą bombkę choinkową starannie zawijamy w grafitową bibułę. Dla dodatkowego zabezpieczenia podczas transportu, przed zamknięciem pudełka owijamy bombkę ochronną warstwą z folii bąbelkowej. Do każdego zamówienia dokładamy broszurę zaświadczającą o ręcznej produkcji naszych ozdób

ExArte sklep z bombkamiExArte sklep z bombkami

Przygotowując przesyłkę, umieszczamy pudełka z bombkami w twardym kartonie. Tak staranne zabezpieczenie bombek szklanych sprawia, że całe i nienaruszone trafiają w ręce naszych klientów.

Jeśli mają Państwo pytania związane z dostawą i transportem naszych produktów, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

ExArte sklep z bombkami