Wczytuję dane...

Bombki-figurki w kształcie jajka. Symbolika i zastosowanie

Wydaje się, że Bożym Narodzeniem cieszyliśmy się zaledwie chwilę temu, a za progiem czekają już kolejne święta

Tylko kilka tygodni dzieli nas od Wielkanocy. To kolejna wspaniała okazja do udekorowania domu feerią kolorów, które podkreślą radosny, wiosenny klimat. Czy wiedzą Państwo, że i z tej okazji warto sięgnąć po nasze bombki ręcznie robione? Doskonałym przykładem są bombki-jajka, idealnie wpasowujące się w klimat świąt wielkanocnych!

Bombki szklane figurki – nie tylko na choinkę!

Z pewnością większość z Państwa kojarzy bombki szklane z bożonarodzeniowym drzewkiem, zielonym iglastym stroikiem czy ozdobą wigilijnego stołu. To w końcu ich główne przeznaczenie. Warto jednak pamiętać, że moda wnętrzarska stale ewoluuje i otwiera się na nowatorskie rozwiązania. A gdyby tak sięgać po bombki figurki nie tylko w grudniu?

Serdecznie zachęcamy do ozdobienia domu szklanymi dekoracjami także podczas innych ważnych okazji, takich jak Wielkanoc. Zgadza się! W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo przepiękne bombki wielkanocne, które pomogą w stworzeniu wielu zjawiskowych ozdób.

Bombka figurka w kształcie jajka – idealna na Wielkanoc

Doskonałym pomysłem będzie szczególnie wykorzystanie bombek szklanych w kształtach kolorowych jajek. Misternie zdobione ręcznie ozdoby wspaniale udekorują zielone stroiki, wieńce zdobiące drzwi, a nawet wielkanocny koszyczek. Oczywiście, mogą zawisnąć także na naszych specjalnych stojakach, dekorując świąteczny stół.

 

 

 Bombka szklana jajko wielkanocne 7,5cm, 2 sztuki - róż i błękit

 

 

Symbolika jajka ma tutaj ogromne znaczenie – to zwiastun nowego życia, nadziei i radości. Białe jajko w kulturze uznawane jest za symbol doskonałości. W czasie świąt wielkanocnych, kojarzy się je przede wszystkim ze zmartwychwstałym Chrystusem.

Fantazyjne bombki ręcznie robione na Wielkanoc

Oprócz klasycznych dla świąt wielkanocnych jajek, w naszym sklepie znajdą Państwo inne urokliwe bombki figurki, które sprawdzą się w roli jedynych w rodzaju ozdób. Starannie wykonany zajączek wielkanocny lub figurki o kształtach leśnych zwierząt sprawdzą się znakomicie w tym wyjątkowym okresie.

 


Bombka szklana zajączek wielkanocny 10cm

 

Wielkanocna bombka szklana jako prezent

W wielu domach wciąż z okazji świąt wielkanocnych wręcza się drobne upominki. Piękna bombka szklana ręcznie robiona w wielkanocnym klimacie okaże się bardzo wzruszającym i niepowtarzalnym prezentem dla wszystkich osób bliskich Państwa sercom. Pamiętajcie Państwo, że nasze bombki szklane – zarówno bożonarodzeniowe, jak i wielkanocne – pakujemy w eleganckie kartonowe opakowania, praktycznie przygotowane do wręczenia.

Bombki ręcznie robione – oryginalna ozdoba na Wielkanoc

W tym roku zapraszamy wszystkich Państwa do dekoracyjnych eksperymentów. Zapewniamy, że ręcznie robione bombki figurki zachwycą wszystkich gości, którzy zasiądą z Państwem przy świątecznym stole. Te unikatowe ozdoby pomogą zbudować przytulny i rodzinny klimat, na którym wszystkim nam zależy w te wyjątkowe święta. Zapraszamy do zakupów – zdążą jeszcze Państwo zamówić swoje wielkanocne bombki!

 

szklane jajka Wielkanoc