Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  biały
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  forma
  • Wielkość:  10cm x7,5cm x 5cm

Trudno wyobrazić sobie wielkanocne dekoracje bez zajączka. Towarzyszy on nam przy wielkanocnych świętach niezmiennie już od czterech stuleci, jako symbol budzącej się wiosny, przemiany i płodności. Te znaczenia zatarły się już co prawda w zbiorowej świadomości, ale zajączek nadal pełni bardzo ważną rolę - w końcu to właśnie on przynosi dzieciom wielkanocne upominki!

Nasza szklana bombka zajączek wyróżnia się radosnym nastrojem i wiosenną świeżością. Jego zgrabna postać ma bardzo szlachetny rodowód, została bowiem zainspirowana agatowymi zajączkami wyrzeźbionymi w pracowni samego mistrza P.C .Faberge w początkach XX w.

Dekoracja tej świątecznej bombki też zasługuję na uwagę. Futerko naszego zajączka jest białe o migotliwym połysku. To zasługa drobniutkiego brokatu, pokrywającego całą powierzchnię. Mieni się delikatnymi pastelowymi kolorami – zielenią i różem. Delikatnie różowy jest też pyszczek zajączka oraz wewnętrzna strona jego wspaniałych, dumnych uszu. Jedyny mocny akcent dekoracyjny naszej bombki to tekstylna zielona wstążeczka, zawiązana na kokardkę na szyi zajączka. Wstążeczkę zdobi dodatkowo wesoły złoty dzwoneczek.

cena
99,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!