Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  brązowy
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  forma
  • Wielkość:  10cm x 8cm

Wiewiórki – zwinne, szybkie i obdarzone niezwykłym wdziękiem – nieodmiennie budzą wielką sympatię!

Są prawdziwą  atrakcją naszych parków i lasów – spotkanie z nimi to zawsze wielka przyjemność. Nawet, jeśli pokażą się tylko z daleka i przemkną wśród gęstwiny gałęzi jak rudy ognik…..

Szklane bombki choinkowe od lat inspirują się bogactwem natury. Wśród choinkowych dekoracji mamy wiele przykładów fascynacji światem flory i fauny – to niezliczone wręcz bombki figurki naśladujące kształty roślin, ptaków i zwierzątek. Do tej grupy należy też nasza bombka choinkowa – ruda wiewióreczka.  Okryta swym wspaniałym puszystym ogonem, przycupnęła na chwilę dzierżąc w łapkach prawdziwy skarb – piękną szyszkę. Będzie uczta!

Prezentowane tu wiewiórki, tak samo jak wszystkie pozostałe ozdoby z naszego sklepu, to oczywiście bombki ręcznie robione i bombki ręcznie malowane. Kolor naszej  wiewiórki powstał przez położenie warstw pięknego, ciemnozłotego lakieru o miedzianym połysku. Lakier ten został dodatkowo pokryty drobniutkimi szklanymi kuleczkami, przydającymi bombce specjalnej faktury i skrzącego blasku. Odrębną dekorację ma sama szyszka: brązowe metaliczne tło zostało udekorowane brązowym brokatem oraz ozdobione licznymi szklanymi bursztynkami.

cena
65,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!