Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielokolorowy
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  jajko
  • Wielkość:  7,5cm

Wielkanocne pisanki ze szkła? Jak najbardziej!

Szklane bombki w kształcie jajek lub wielkanocnych zajączków czy kurczaczków od lat już wzbogacają świąteczne dekoracje. Zawieszone na gałązkach, wkomponowane w stroiki czy dekorujące świąteczny stół, doskonale ożywiają tradycyjne wielkanocne aranżacje. Z roku na rok szklane bombki wielkanocne stają się coraz bardziej popularne i bardzo chętnie kupowane.

Pragniemy tutaj zaprezentować Państwu zestaw dwóch bombek – szklanych jajek. Pokryte białą matową farbą wyglądają jak prawdziwe wydmuszki. Odróżnia je tylko szklany zaczep, zastosowany tu zamiast metalowego kapsla, popularnego przede wszystkich w bombkach bożonarodzeniowych. Nasze jajka zdobią wspaniale namalowane wczesnowiosenne bratki. Kolorystyka pierwszej bombki to kompozycja odcieni różu, poprzez lila, aż po bordo. Z kolei kolorystyka drugiego jajka to gra tonów błękitnych, szafirowych  i bieli.

Zachęcamy do połączenia w wielkanocnych dekoracjach prezentowanego tu zestawu i naszej bombki jajka z tymi samymi kwiatkami, nazwanej po prostu  - Bratki.

cena
85,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!
ikona
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...