Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielokolorowy
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  jajko
  • Wielkość:  7,5cm

Przed Państwem nasza piękna szklana bombka jajko, przygotowana specjalnie z myślą o Wielkanocnych świętach i wiosennych dekoracjach.

Nasze jajko  - gdyby nie inna wielkość – mogłoby przypominać tradycyjną pisankę. Powierzchnia bombki została pokryta matowym białym lakierem, przypominającym wapienną skorupkę. Ale pięknie zaprojektowany kształt oraz szklany zaczep, dzięki któremu bombka może być zawieszona na przykład na wiosennych gałązkach, od razu wskazują na pełną gracji i szlachetności ozdobę ze szkła.

Zachęcamy Państwa do poświęcenia chwili uwagi dekoracji naszej bombki. Powierzchnię jajka zdobią równomiernie rozłożone rozkwitłe główki bratków. Wspaniale zostało oddane ich kolorystyczne bogactwo - mamy tu płatki żółte, bordowe, niebieskie, granatowe, błękitne, lila – jak w naturze! Sam sposób namalowania dekoracji przypomina technikę akwareli, z wielostopniowym nakładaniem kolorów i cieniowaniem.

Jajko Bratki bardzo ładnie komponuje się z naszym zestawem dwóch jajek o podobnej dekoracji. Zachęcamy do wykorzystania w Państwach dekoracjach wszystkich bratkowych bombek. Zapraszamy!

cena
45,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!