Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielokolorowy
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  motyl
  • Wielkość:  10cm x 8cm x 3,5cm

Jeśli mielibyśmy zaproponować Państwu szklane bombki świąteczne o szerokim zastosowaniu, pasujące do dekoracji zarówno zimowych, jak i wiosennych, to na pewno nasz motyl modraszek znalazłby się na początku listy. Jest to piękna duża szklana bombka o niezwykle efektownej dekoracji i kolorystyce, doskonała zarówno na Wielkanoc, jak i Boże Narodzenie.

Sam motyl nierozerwalnie kojarzy się nam z wybuchem wiosny i pełnymi kwiatów łąkami, ogrodami czy parkami. Wiosenne są też kolory w dekoracji tej bombki. To zielone i żółte lakiery tworzące piękne wzory na skrzydłach naszego motyla. Na pewno świetnie pasują do wielkanocnych dekoracji z żonkili czy tulipanów.

Ale te żywe kolory, rozświetlone licznymi szklanymi szmaragdami, topazami, diamencikami i szafirami, te piękne błyszczące srebrne i złote brokaty - to wszystko także wspaniale wybrzmi wśród ciemnej zieleni choinkowych gałązek. Zachęcamy do urozmaicenia świątecznego drzewka barwnymi i radosnym bombkami takimi jak nasze ptaszki, kwiaty i właśnie motyle.

cena
119,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!