Wczytuję dane...

Jak zapakować szklaną bombkę na prezent?

W ostatnich artykułach polecaliśmy Państwu szklane, ręcznie robione bombki jako prezenty gwiazdkowe.

Jeśli zdecydowaliście się Państwo podarować małe dzieło sztuki komuś bliskiemu, pozostaje jeszcze jedna kwestia: jak efektownie, ale przede wszystkim bezpiecznie je zapakować? Dziś podpowiadamy, jak przygotować bożonarodzeniową bombkę do wręczenia w święta!

Bombka szklana – wyjątkowy prezent na święta

Jeśli poszukujecie Państwo niepowtarzalnego i symbolicznego podarunku dla bliskiej osoby, szklana bombka świąteczna okaże się strzałem w dziesiątkę. Skąd to wiemy? Od lat nasi klienci wybierają nasze szklane wyroby nie tylko jako ozdoby choinek, ale także podarunki dla najbliższych. Ręcznie robiona bombka może być wspaniałym nośnikiem wspomnień, do którego obdarowywana osoba zechce wracać w każde święta.

Jaka bombka na prezent sprawdzi się najlepiej? Przypomnimy, że warto sugerować się indywidualnym gustem osoby, której chcecie zrobić Państwo niespodziankę. W wielu przypadkach dobrym wyborem będzie klasyczna bombka z motywem świątecznym, jednak warto rozważyć także bardziej spersonalizowane propozycje: zabawne bombki figurki, które mogą nawiązywać do pasji lub charakteru konkretnego człowieka. Bombka szklana może także upamiętniać ważne wydarzenia, takie jak ślub lub narodziny nowego członka rodziny.

Jeśli zdecydowaliście się Państwo na zakup bombki na prezent, należy ją pięknie opakować. Ważne, by pudełeczko niejako sugerowało, że w środku znajduje się coś wyjątkowego. Jak więc przygotować opakowanie na szklaną bombkę?


 

Jak zapakować bombkę na prezent? Nasze porady

Jak krok po kroku zapakować bombkę na prezent w wyjątkowy sposób? Najważniejsze, abyście zadbali Państwo o bezpieczeństwo delikatnej ozdoby oraz atrakcyjne oprawienie wyjątkowego prezentu. Oto kilka naszych wskazówek, dzięki którym upominek świąteczny będzie prezentować się zjawiskowo!

Sztywny kartonik

Zacznijmy od najważniejszej kwestii, a więc bezpieczeństwa bombki. Szklane ozdoby są równie piękne, co kruche, dlatego należy zabezpieczyć je przed zgnieceniem. Bombkę radzimy umieścić w sztywnym kartoniku, który doskonale osłoni ją przed szkodliwymi czynnikami.

Ochronna bibuła

Poza sztywnym opakowaniem szklaną bombkę ręcznie robioną uchroni odpowiednia ilość najzwyklejszej bibuły w dopasowanym kolorze. Owińcie Państwo bombkę kilkoma warstwami, a następnie umieśćcie w kartoniku. Dla pewności warto dodać nieco bibuły także na dno opakowania. Papier zamortyzuje ewentualne wstrząsy, do których może dojść podczas przenoszenia paczki.

Estetyczna oprawa

Zabezpieczona i zamknięta w kartoniku bombka szklana jest właściwie gotowa do wręczenia. Ale to jeszcze nie wszystko! Warto pamiętać o estetycznej oprawie pudełeczka.  Możecie Państwo owinąć je ozdobnym papierem – radzimy wybrać ten w kolorze metalicznym, złotym lub srebrnym. Błyszczące opakowanie od razu sprawi, że prezent będzie wyglądać luksusowo i oryginalnie. Do tego elegancka wstążka i szykowny prezent jest już gotowy, by znaleźć się w rękach osoby, którą Państwo kochacie.

Opakowania ExArte: bombka gotowa do wręczenia

Pamiętajcie Państwo, że kupując nasze bombki szklane, zawsze otrzymacie je w solidnym opakowaniu kartonowym, owinięte bibułą i folią bąbelkową. Dzięki temu bombka z całą pewnością będzie bezpieczna. Dbamy także o to, by nasze pudełeczka prezentowały się ponadczasowo i szykownie. Bez wahania możecie podarować szklaną bombkę bożonarodzeniową od ExArte w „fabrycznym” pudełeczku, uzupełnionym ewentualnie o bilecik z imieniem oraz wstążkę w wybranym kolorze.