Wczytuję dane...

Bombka szklana na prezent dla przyjaciela: jaką wybrać?

Czy szklana bombka ręcznie robiona może być udanym prezentem dla przyjaciela?

Oczywiście, że tak! Zwłaszcza jeśli obdarowywana przez Państwa osoba kocha rękodzieło, uwielbia dekorowanie domu, a Boże Narodzenie jest dla niej okazją do popisania się aranżacyjnymi umiejętnościami. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pomysłami na piękny prezent dla przyjaciela w postaci szklanej bombki.

Bombka szklana ręcznie robiona: piękny podarunek dla bliskiej osoby

Często zdarza się, że sprawienie udanego upominku komuś, kogo dobrze znamy, stanowi wyzwanie. Tymczasem udanych pomysłów warto poszukiwać w prostych rozwiązaniach.  Zamiast kolejnej paczki słodyczy, kapci czy książki, możecie Państwo zaskoczyć bliskiego przyjaciela, wręczając mu prezent przygotowany z sercem. To szklana bombka ręcznie robiona, która jest absolutnie niepowtarzalna.

Bożonarodzeniowa bombka będzie doskonałym prezentem dla kogoś, kto uwielbia wyroby rękodzielnicze, a swoją choinkę pragnie ozdabiać wyłącznie dekoracjami najlepszej jakości. Ponadto bombka to wspaniały nośnik wspomnień: za każdym razem, gdy Państwa przyjaciel na nią spojrzy, przypomni sobie wagę łączących Państwa relacji.

Jaką bombkę szklaną wręczyć przyjacielowi?

Czasem udany prezent dla przyjaciela nie musi być wielki i szczególnie wyszukany. Bywa, że mniej znaczy lepiej! Zapraszamy do zapoznania się z bombkami, które doskonale sprawdzą się w roli gwiazdkowych prezentów dla wszystkich osób bliskich Państwa sercu. Te piękne, ręcznie robione bombki będą cieszyć oko i staną się wspaniałymi pamiątkami na wiele długich lat.

Zabawna bombka-figurka

Upominkowa bombka dla przyjaciela może nawiązywać do jego charakteru, pasji lub przeżyć, które Was łączą. Wcale nie musi być to poważny upominek; wręcz przeciwnie, szklana ozdoba z przymrużeniem oka okaże się świetnym pomysłem! Bombka w kształcie pączka, misia czy delfina z pewnością wywoła na twarzy Państwa przyjaciela szeroki uśmiech. Jesteśmy również przekonani, że zajmie zaszczytne miejsce na świątecznym drzewku.

 

Bombka szklana z naturalnym kwiatem

Jeśli poszukujecie Państwo naprawdę niebanalnej bombki dla przyjaciela, warto poświecić uwagę naszej kolekcji Róże zaklęte w szkle. To ozdoby przygotowane z największą starannością, obok których nie można przejść obojętnie. Prawdziwe kwiaty róży poddaliśmy konserwacji specjalną metodą, a następnie umieściliśmy w przezroczystych bombkach. Gwarantujemy, że taka szklana bombka ręcznie robiona wywoła niesamowite wrażenie.

 

Drobne bombki upominkowe

Pięknych i oryginalnych bombek szklanych do 50 zł możecie poszukiwać Państwo w naszej specjalnej kolekcji upominkowej. Zawarliśmy w niej różne bombki bożonarodzeniowe i okolicznościowe, które doskonale sprawdzą się w roli drobnego upominku dla bliskiego przyjaciela i nie tylko.

Pamiętajcie Państwo, że zamawiając bombkę na prezent u nas, możecie Państwo liczyć na staranne zapakowanie jej w piękny kartonik oraz jej zabezpieczenie. Zapakowana przez nas bombka jest praktycznie gotowa do wręczenia.

Bombki ręcznie robione ExArte: prezent, który mówi wiele

Mamy nadzieję, że udało nam się Państwa przekonać, że bombka ręcznie robiona to perfekcyjny prezent dla kogoś, kto dostrzega piękno w detalach. Jeśli Państwa przyjaciel uwielbia rękodzieło i różnego rodzaju dekoracje domowe, idziemy o zakład, że nasze małe szklane cuda przypadną mu do gustu. Zapraszamy do gwiazdkowych zakupów i zapoznania się z naszą galerią, która może stać się wspaniałym źródłem inspiracji.