Wczytuję dane...

Bombka szklana na pierwsze święta dziecka

Jeśli w Państwa rodzinie pojawił się nowy członek, jego pierwsze święta warto uczcić w wyjątkowy sposób, na przykład wykorzystując bombki ręcznie malowane.

Nie od dziś wiadomo, że świąteczne ozdoby nie są tylko dekoracjami, ale i rodzinnymi pamiątkami, do których chętnie sięgamy nawet po wielu latach. Z pozoru zwykła bombka szklana może nieść ze sobą mnóstwo wspaniałych wspomnień. Podpowiadamy, jakie szklane bombki sprawdzą się najlepiej, by uczcić pierwsze święta maleństwa.

Szklana bombka choinkowa: wspaniała pamiątka pierwszych świąt

Szklane bombki bożonarodzeniowe przywodzą mnóstwo wspaniałych wspomnień związanych z wydarzeniami i osobami z przeszłości. Niektórych z nich nie ma już wśród rodziny, inni dopiero co do niej wkroczyli. Być może niedawno w Państwa otoczeniu narodziło się dziecko lub wszystko wskazuje na to, że pojawi się ono na świecie w okolicach świąt? Jeśli tak, to Boże Narodzenie będzie jeszcze radośniejsze i ważniejsze, a  jednocześnie warte upamiętnienia!

Zachęcamy Państwa, by pierwsze święta dziecka uhonorować za pomocą specjalnej, symbolicznej bombki szklanej. Dzięki niej po latach będziecie mogli Państwo wrócić do wspaniałych wspomnień, które będą ożywać podczas każdego dekorowania choinki. Szklane bombki w wyjątkowych formach sprawdzą się także do upamiętnienia innych ważnych momentów z życia rodziny, takich jak ślub.

Jaką bombkę wybrać na pierwsze święta dziecka?

Symboliczną bombkę możecie Państwo kupić dla własnej pociechy lub wręczyć ją krewnym, bądź przyjaciołom, których rodziny niedawno się powiększyły. To doskonały pomysł na prezent mikołajkowy lub gwiazdkowy. Piękną bombkę można podarować także z okazji narodzin dziecka w grudniu lub jego chrzcin.

Zachęcamy do wyboru szklanych bombek ręcznie robionych – niepowtarzalne ozdoby biją na głowę taśmowo wykonywane plastikowe bombki, są bardziej eleganckie oraz ekologiczne. Krucha i starannie zdobiona bombka szklana to wyjątkowy symbol świąt, który zechcecie Państwo przekazywać z pokolenia na pokolenie.

Jakie bombki ręcznie malowane warto podarować z okazji narodzin dziecka? Oto kilka naszych pomysłów!

Urocza bombka-figurka

Narodziny dziecka to radosny moment, a jego pierwsze święta to wyjątkowa chwila dla całej rodziny. Pierwsze Boże Narodzenie można upamiętnić, zawieszając na choince wesołą bombkę w kształcie dziecięcej zabawki. Samochodzik, lokomotywa czy miś nie pozostawią złudzeń co do tego, jakie wydarzenie symbolizują. Ciekawą ozdobą pamiątkową okaże się też ręcznie zdobiona bombka w kształcie słodkości, na przykład cukierka.

 

Klasyczna bombka vintage

Jeśli preferujecie Państwo tradycyjne bombki, pamiątkowego egzemplarza z powodzeniem możecie poszukiwać w naszej najpopularniejszej kolekcji – wśród bombek vintage. Pamiątką pierwszych świąt może być na przykład urocza dziecięca zabawka – bombka konik na biegunach:

Własnoręcznie zdobiona bombka

Nie zapominajcie Państwo o naszych zestawach kreatywnych, które pozwalają na stworzenie personalizowanej bombki szklanej. Za pomocą kleju możecie Państwo wyrysować na bombce dowolną ilustrację lub napis, a następnie obsypać je brokatem. Co powiecie Państwo na datę narodzin maluszka?

Pierwsze święta: moc ozdób w ExArte

Pierwsze święta dziecka to moment zdecydowanie warty podkreślenia. Bombka szklana ręcznie robiona może być wspaniałym nośnikiem wspomnień, dlatego zachęcamy do podarowania jej młodym rodzicom lub, jeśli sami nimi Państwo jesteście, ozdobienia nią własnej choinki. W naszej galerii inspiracji znajdziecie Państwo mnóstwo nietuzinkowych pomysłów na klimatyczne świąteczne aranżacje.