Wczytuję dane...
ikona

Nowości

Nowe wzory bombek ręcznie malowanych

Wyobraźnia nie zna granic. Wykracza poza to, co już znamy. Pobudza do nieustannego tworzenia i kreowania nowości.

Nasze szklane bombki choinkowe powstają przez cały rok. Już od stycznia zaczynamy prace nad projektami, doborem materiałów, kompozycjami kolorystycznymi. Później sukcesywnie wprowadzamy nowe bombki do naszego sklepu. Cel tej wielomiesięcznej pracy jest jeden: przygotować asortyment na rozpoczęcie kolejnego świątecznego sezonu.

Bombki ręcznie robione – bogactwo inspiracji 

Jeśli poszukują Państwo niesztampowych bombek bożonarodzeniowych, z całą pewnością warto zapoznać się z naszymi nowościami. Inspiracji do projektowania nowych bombek poszukujemy wszędzie. Wyobraźnię naszych twórców pobudzają natura, przedmioty codziennego użytku, zabawki, dzieła sztuki, a nawet produkty spożywcze. Warto wiedzieć, że bombki ręcznie robione szklane, podobnie jak inne dekoracje, podlegają trendom. W ExArte idziemy z duchem czasu, dlatego rokrocznie uczestniczymy w branżowych targach Christmasworld we Frankfurcie. Tam zapoznajemy się z nowymi technikami tworzenia szklanych bombek, a także aktualną modą.

Najpiękniejsze szklane bombki dostępne przez cały rok

Kolekcje bombek, które nasi klienci obdarzają największym zaufaniem, są sukcesywnie rozbudowywane. Pamiętajcie Państwo, że nasza oferta wzbogacana jest nie tylko w okresie świątecznym: nasza fabryka bombek funkcjonuje cały rok! Wszystko po to, by w każde kolejne święta móc zaskakiwać Państwa najpiękniejszymi szklanymi ozdobami, od których trudno oderwać wzrok.