Wczytuję dane...

Bombka szklana: pomysł na prezent walentynkowy

Święto zakochanych tuż-tuż! Czy macie już Państwo pomysł na prezent walentynkowy dla swojej drugiej połówki?

Być może macie Państwo wrażenie, że pomysły na prezent walentynkowy zostały wyczerpane. Wręczyliście Państwo kwiaty, biżuterię, czekoladki. W tym roku warto zaskoczyć ukochaną osobę, dając jej prezent, którego się nie spodziewa. Szklana bomba choinkowa romantycznym klimacie okaże się unikatowym, wzruszającym podarunkiem.

Ozdoby walentynkowe jako niezapomniane prezenty

Walentynki to święto, które wzbudza bardzo skrajne emocje. Jedni widzą w nim jedynie obcą, zachodnią tradycję powiązaną z konsumpcjonizmem, z kolei inni wspaniałą okazję do celebrowania miłości. Warto pamiętać, że 14 lutego nie trzeba wysilać się na ogromne gesty i drogie prezenty: w końcu miłość należy okazywać sobie przez cały rok. Nie zaszkodzi jednak choćby w symboliczny sposób, przypomnieć drogiej osobie, jak wiele dla znaczy.

Jeśli nie chcecie Państwo wręczać swojej drugiej połówce sztampowego prezentu, polecamy rozważyć podarunek w postaci ozdoby walentynkowej. A dokładniej… delikatnej, ręcznie robionej bombki! Gwarantujemy, że ten nietypowy upominek wywoła na twarzy obdarowywanej osoby szeroki uśmiech oraz zaskoczenie.

Bombka jako pomysł na prezent walentynkowy – propozycje

Szklana bombka ręcznie robiona okaże się zaskakującym i niebanalnym pomysłem na prezent walentynkowy. Bliska Państwu osoba będzie mogła sięgać po nią w każde kolejne święta, przypominając sobie łączące Was uczucie. Ponadto nasze walentynkowe bombki można wykorzystywać na wiele różnych sposobów, zdobiąc nimi dom na wiele rozmaitych okazji.

Sprawdźcie Państwo, jakie ozdoby walentynkowe czekają w naszej fabryce bombek. Przygotowaliśmy specjalną kolekcję przepełnioną miłością!

Szklana bombka w kształcie serca

Nie ulega wątpliwości, że to właśnie serce jest symbolem najsilniej kojarzącym się z Walentynkami. W naszym sklepie nie mogło zabraknąć zbioru bombek szklanych w formie bogato zdobionych serduszek. Znajdą Państwo u nas bombki-serca z motywami zimowymi, ludowymi, czy dekorowane w stylu glamour.

Bombka-figurka na Walentynki

Serce wydaje Państwu się zbyt banalne? Proponujemy inne rozwiązanie: bombkę-figurkę w kształcie eleganckiego łabędzia. Nie każdy wie, że ptaki te łączą się w pary na całe życie, dlatego stanowią jeden z popularniejszych symboli miłości. Taki prezent walentynkowy przekaże więcej niż tysiąc słów.

 

Słodka bombka ręcznie malowana

Walentynki to szczególnie słodkie święto – słodycze w tym dniu są jak najbardziej wskazane! Nasze ozdoby walentynkowe mogą stanowić świetną alternatywę dla kalorycznych prezentów. Pierniczkowe serce poruszy niejedną osobę.

 

Klasyczna bańka na choinkę z romantycznym pejzażem

Tradycjonalistom polecamy klasyczną bombkę w kształcie kuli zdobionej niesamowicie romantycznym obrazem dwóch zakochanych łabędzi. Ten wspaniały model wyróżni się na tle każdej aranżacji.

Pamiętajcie Państwo, że wszystkie nasze bombki pakujemy w estetyczne kartonowe pudełeczka. Ozdoba walentynkowa po odebraniu będzie praktycznie gotowa do wręczenia ukochanej osobie.

Wyraź miłość poprzez bombki ręcznie robione!

Jak sami Państwo widzą, pomysł na prezent walentynkowy nie musi ograniczać się do sztampowych rozwiązań. Oprócz typowych walentynkowych podarunków, do dyspozycji są oryginalne opcje, takie jak bombki szklane o romantycznym charakterze. Piękne, ręcznie robione ozdoby walentynkowe umilą święto zakochanych, a także każde kolejne Boże Narodzenie, które spędzicie wspólnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą walentynkowych bombek. Zdążycie Państwo je zamówić jeszcze przed 14 lutego!

 szklana bombka pejzażowa