Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielobarwny
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  serce
  • Wielkość:  7cm x 5cm

Szklane bombki choinkowe w kształcie serc przygotowaliśmy dla Państwa w bardzo szerokim wyborze, w różnych kolorach i wielkościach.

Nic dziwnego, serce to przecież jeden z najpiękniejszych symboli i najważniejszych motywów dekoracyjnych. Są to też bombki bardzo poszukiwane i bardzo chętnie kupowane.

Tu mamy dla Państwa coś wyjątkowego. Oto nasze bombki figurki serduszka, które choć są szkła, to wyglądają jak pyszne świąteczne pierniczki oblane słodkim lukrem! Tym razem więc sercowy temat mamy potraktowany lekko żartobliwie, ale za to z wdziękiem i świąteczną radością.

Nasze piernikowe serca to oczywiście bombki szklane ręcznie dekorowane, zachęcamy więc do zwrócenia uwagi na detale wykonania. Piernikowe ciasto powstało dzięki tłu z brązowego, matowego lakieru. Z kolei lakiery biały i różowy tworzą piernikową słodką dekorację, ożywioną kropkami z brązowego brokatu. Najwspanialsza jest chyba jednak lukrowa polewa, spływająca po serduszku. To wypukła dekoracja powstała z lakierów i drobniutkich różowych kuleczek. Takiemu sercu trudno się oprzeć!

cena
44,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt niedostępny!