Wczytuję dane...

Jak wykorzystać bombki szklane w dekoracjach karnawałowych?

Kilka dni temu oficjalnie zakończyliśmy okres bożonarodzeniowy, a piękne bombki choinkowe znalazły swoje miejsce w pudełkach.

Choć Nowy Rok to radosny okres to wiemy, że wielu z Państwa trudno rozstać się ze świątecznym klimatem. Wiemy jednak, co zrobić, by móc cieszyć się nim odrobinkę dłużej. Wspaniałe ozdoby szklane można wykorzystać jeszcze w trakcie kolorowego karnawału!

Bombki ręcznie robione w roli dekoracji

Jeśli śledzicie Państwo nasz blog regularnie, to z pewnością wiecie, że bombki ręcznie malowane mają wiele zastosowań. Owszem – ich główne miejsce jest rzecz jasna na zielonej, świątecznej choince. Zachęcamy jednak, aby traktować nasze małe szklane dzieła sztuki jako ozdoby uniwersalne. Bombki choinkowe ręcznie malowane mogą być wykorzystywane na wiele różnych okazji – nie tylko Boże Narodzenie. Przykładem są nasze wiosenne bombki szklane, które można z powodzeniem wykorzystać na przykład w dekoracjach Wielkanocnych.

Okazuje się, że bombek na choinkę nie trzeba koniecznie chować do pudełek wraz z rozpoczęciem Nowego Roku. Tuż za jego progiem czeka przecież karnawał – kolorowy okres sprzyjający radosnym spotkaniom, domowym przyjęciom, ale także wystawnym balom. Barwne szklane bombki można śmiało użyć również do komponowania rozmaitych kompozycji karnawałowych.

Szklane bombki na karnawał – jak je wykorzystać?

Brzmi ekstrawagancko? Niekoniecznie – wszak o charakterze bombki stanowią jej kształt i kolor, ale także fantazja ich właściciela. To od Państwa zależy, jaki klimat wyczarujecie za pomocą bombek ręcznie malowanych.

Fantazyjne szklane ozdoby można wykorzystać na przykład do tworzenia wszelkiego rodzaju stroików na stoły czy dekoracji okiennych. W mniejszych wnętrzach wystarczy ustawić ciekawe bombki na specjalnych stojakach, by wprowadzić do pomieszczenia pogodny klimat. Bombki-figurki mogą sprawdzić się rewelacyjnie do wystroju imprez tematycznych.

Bombki ręcznie malowane w kolorach karnawału: nasze propozycje

Klasyczne bańki na choinkę to nie jedyne ozdoby, które znajdziecie w ofercie sklepu ExArte. Proponujemy także multum kolekcji tematycznych, w których czekają na Państwa bombki w przepięknych kolorach i nietypowych kształtach. Małe szklane cudeńka doskonale sprawdzają się do tworzenia oryginalnych kompozycji na wiele okazji.

Sprawdźcie Państwo, które kolekcje mogą przydać się do wyczarowania niesamowitych dekoracji karnawałowych.

Kolory Pawich Piór

Niesamowicie barwna kolekcja, w której zawarliśmy wielokształtne bombki w odcieniach błękitu, zieleni, fioletu i złota. Te radosne barwy to kwintesencja karnawału.

 

 

Morski Świat

Feeria barw w szklanym wydaniu czeka na Państwa także w naszej morskiej kolekcji. Znajdziecie w niej Państwo wspaniałe bombki-figurki w kształcie rybek i muszelek.

Światła Nocy

To kolekcja przepięknych bombek w eleganckim klimacie, która uświetni tańce na kolorowym parkiecie.

Karnawał w magicznym klimacie dzięki kolorowym bombkom

Zachęcamy do wykorzystywania naszych bombek szklanych w różnych dekoracjach na rozmaite okazje. Zapewniamy, że te niebanalne ozdoby zaskoczą wszystkich Państwa gości.

 szklana bombka choinkowa