Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielokolorowy
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  forma
  • Wielkość:  10cm x 9cm x 5,5cm

Wszyscy kolekcjonerzy szklanych bombek choinkowych doskonale wiedzą, że właściwie każdy temat może się stać się świetną inspiracją dla powstania nowych bożonarodzeniowych ozdób.

Coroczny lutowy karnawał w Wenecji jest tego doskonałym przykładem. Ale i też jest to w pełni uzasadnione, wenecki festiwal to przecież prawdziwa feeria niesamowitych barw i form, pomimo dominującej w tym czasie zimowej aury.

Wenecki karnawał jest znany przede wszystkim z wymyślnych masek, będących najważniejszym elementem karnawałowego przebrania. I właśnie taka wenecka karnawałowa maska stała się inspiracją dla naszej świątecznej bombki, którą tu Państwu prezentujemy.

Prosimy zwrócić uwagę przede wszystkim na piękne i żywe zestawienie kolorystyczne w zdobieniu tej bombki. Dominujące barwy naszej maski to fiolet oraz złoto, z turkusowymi  akcentami. Jak przystało na bombki ręcznie malowane, nasza maska ma finezyjną i wypracowaną dekorację, jak na przykład cieniowane kolorowe płatki wokół oczu. Całości dodają splendoru tęczowe szklane kryształki.

cena
95,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!