Wczytuję dane...

Wzruszający prezent ślubny: bombka ręcznie robiona

Dziś przychodzimy do Państwa z propozycją bardzo oryginalnego prezentu na ślub, jakim jest piękna bombka ręcznie malowana

To właśnie teraz sezon ślubny się rozpoczyna. Jesteśmy pewni, że wielu z Państwa planuje w najbliższych miesiącach uczestniczyć w uroczystościach zaślubin krewnych lub przyjaciół. A to oznacza, że najwyższa pora pomyśleć nad upominkiem dla Nowożeńców.

Bombka szklana – pamiątkowy prezent ślubny

Na przestrzeni dekad ślubne zwyczaje bardzo się zmieniły. Nie inaczej jest z tradycją wręczana upominków Państwu Młodym. Dziś najpraktyczniejszym prezentem wydają się pieniądze, które małżonkowie mogą wydać na dowolnie wybrany cel.

W zupełności zgadzamy się z tym, że prezent dla młodego małżeństwa powinien być przede wszystkim funkcjonalny. Wiele osób, prócz tradycyjnej „koperty”, chce jednak podarować Młodym coś „ekstra”. Coś, do czego ze wzruszeniem będą mogli powrócić po latach. Takim sentymentalnym drobiazgiem może być bombka na choinkę ręcznie robiona.

Niepowtarzalna bombka choinkowa może stanowić świetny zamiennik typowych dodatków do prezentu ślubnego, jakimi są chociażby wino czy książki. W odróżnieniu od nich ręcznie robiona bombka choinkowa przetrwa w nowo założonej rodzinie długie lata, przywołując piękne wspomnienia.

Dlaczego warto wręczyć szklanką bombkę choinkową nowożeńcom?

Bombki choinkowe ręcznie robione nie są tylko dekoracjami, które w okresie świątecznym zdobią zielone drzewka. W wielu rodzinach stanowią one cenne pamiątki przekazywane przez wiele pokoleń. Wyjątkowa bombka szklana, która została wykonana całkowicie ręcznie, będzie dla Pary Młodej jedyną w swoim rodzaju pamiątką, która rokrocznie w okresie świąt będzie przypominać im o ich wielkim uczuciu.

Gwarantujemy, że bombka ręcznie robiona wręczona w dniu ślubu wywoła w Młodych niesamowite emocje, gdy po raz pierwszy – jako małżeństwo – będą przystrajać bożonarodzeniowe drzewko.

Jaką bombkę choinkową podarować nowożeńcom?

Pierwsze skojarzenia prowadzą oczywiście do bombek białych, których kolor kojarzy się z uroczystym dniem ślubu. Zdobiona bombka szklana w klimacie glamour okaże się znakomitym rozwiązaniem. W naszej fabryce bombek znajdą Państwo wspaniałe, małe i duże bombki zdobione perełkami, brokatem czy lśniącymi kamykami.

 

Bombka choinkowa kula 8cm - tęcza w kryształkach

 

 

Alternatywą są bombki złote, równie zdobne, co ich białe odpowiedniki z pięknymi srebrzeniami.


 

 Bombka choinkowa kula 10cm - złoty kwiat 

 

A może zdecydują się Państwo na bombę figurkę? To znakomity pomysł na prezent dla Pary Młodej z fantazją. Bombka szklana w kształcie łabędzia, różyczki czy ślubnego tortu na pewno wywoła u nich szerokie uśmiechy. 

 

Bombka na choinkę tort 12cm - z różyczkami

 

Jak zapakować bombkę choinkową na prezent?

Zamawiając bombkę na ślub w ExArte, mogą liczyć Państwo na eleganckie zapakowanie wybranego drobiazgu w bardzo ładne, ekologiczne pudełeczko. Tak zapakowana bombka jest praktycznie gotowa do podarowania bliskim osobom. Co najważniejsze, podczas przygotowywania naszych produktów do wysyłki dbamy o to, aby uchronić je przed ewentualnymi uszkodzeniami. Zapewniamy, że bombka szklana dotrze do Państwa w nienaruszonym stanie.

 

szklana bombka ślubna