Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  biało-złoty
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  forma
  • Wielkość:  12cm x 7cm

Torty śmiało możemy nazwać arcydziełami sztuki cukierniczej. 

Zachwycają nie tylko wyszukanym smakiem, frapującym połączeniem ciasta i najróżniejszych mas, ale także olśniewają wyglądem i wspaniałymi dekoracjami. A jak dobrze wiadomo, wszystko co piękne i dekoracyjne inspiruje szklane bombki choinkowe…. A więc i u nas powstał znakomity, biały tort z cukrowymi różyczkami.

Naszego tortu bombki na choinkę nie powstydziłby się chyba żaden cukiernik. Tort jest okazały, trzypiętrowy, z pysznymi dekoracjami. Każde piętro tortu zdobi biała sieć z nanizanymi połyskliwymi perełkami oraz posypka z kuleczek w złotym kolorze. Z brzegów delikatnie spływa lukier z przezroczystego szklanego brokatu, ze złotymi i srebrnymi wstawkami. Ale główną dekoracją naszej bombki z pewnością są delikatne białe różyczki, wkomponowane w złote listki.

Bombki świąteczne doskonale nadają się miłe upominki i pamiątki ważnych wydarzeń. Nasz tort utrzymany w biało-złotej kolorystyce, wywołuje pierwsze skojarzenie z tortem weselnym. Ale przecież nie tylko: może nam przypominać urodziny, chrzty, rocznice, jubileusze…. Albo po prostu cieszyć oczy jako oryginalna szklana bombka, bardzo dekoracyjna i bardzo pięknie wykonana.

cena
99,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt niedostępny!