Wczytuję dane...

Dekoracja świątecznego stołu ze szklanymi bombkami

Czy mają już Państwo pomysł na tegoroczną dekorację bożonarodzeniowego stołu?

W końcu tuż obok choinki, stanowi on najistotniejszy element wigilijnego wieczoru. Prócz tradycyjnych rozwiązań, takich jak sianko pod obrusem, warto rozważyć ozdobienie stołu na święta czymś naprawdę niepowtarzalnym. Podpowiadamy, jakie bombki szklane sprawdzą się najlepiej w roli stołowych dekoracji.

Bombki choinkowe na stole? Czemu nie!

Na pięknym, modnie urządzonym bożonarodzeniowym stole nie powinno zabraknąć świeżych gałązek drzewa iglastego, szyszek czy pięknego obrusu, pod którym znajduje się symboliczne sianko. Z pewnością rokrocznie starannie dobieracie Państwo eleganckie serwetki oraz ozdobną zastawę, która zachwyci wszystkich członków rodziny. Okazuje się, że świąteczny stół może być jeszcze piękniejszy. Aby tak się stało, warto wykorzystać potencjał bombek szklanych ręcznie malowanych.

Choć bombki kojarzone są przede wszystkim z drzewkiem świątecznym, nie warto ograniczać ich wyłącznie do niego. Piękne bombki na stojaku czy bombki figurki w fantazyjnych kształtach mogą posłużyć do skomponowania wspaniałych ozdób także i stołu.

Bombki bożonarodzeniowe na stole – inspiracje

Jak wykorzystać bombki choinkowe do udekorowania stołu na święta? Przede wszystkim – dać się ponieść wyobraźni. Poniżej przedstawiamy nasze pomysły na przepiękne ozdoby, które umilą Państwu każdy świąteczny posiłek.

Bombka na stojaku – elegancka ozdoba stołu

Najprostszym sposobem na wykorzystanie mocy pięknej szklanej bombki jest ustawienie jej na ozdobnym stojaku, który znajdzie się na rodzinnym stole. Duża bombka choinkowa z pięknym, ręcznie wykonanym malunkiem będzie wspaniałym zwieńczeniem ogółu dekoracji. Sprawdźcie Państwo nasze specjalne stojaki na bombki i wykorzystajcie je już w tym roku.

 

stojak na bombkęStojak metalowy na bombkę, średni

 

Bombki-figurki w świątecznym stroiku

 

Z pewnością są wśród Państwa osoby, które decydują się wykonywać świąteczne dekoracje stołu samodzielnie. Królują wśród nich stroiki wykonane z iglastych gałązek, szyszek, suszonych owoców. Doskonałym uzupełnieniem takiej ozdoby okaże się piękna bombka, na przykład w kształcie wiewiórki lub dziadka do orzechów.

 

bombka figurka dziadekSzklana bombka dziadek do orzechów 14cm - Dobosz

 

Bombki bożonarodzeniowe w świeczniku

Szklane świeczniki przypominające wazony na wysokich nóżkach stwarzają bardzo szerokie możliwości. Nasz pomysł? Świecznik wypełniony małymi bombkami choinkowymi! Pośród nich mogą państwo umieścić dużą, zapachową świecę. Wówczas należy ją odpowiednio zabezpieczyć – tak, aby kapiący wosk nie zabrudził bombek.

 

bombka serceSzklana bombka serce 5cm - z rubinkami

Bombki ręcznie malowane jako dekoracja stołu

Mamy nadzieję, że udało nam się państwa przekonać do wykorzystania naszych ręcznie malowanych bombek jako ozdób świątecznego stołu. Gwarantujemy, że zarówno wigilijna wieczerza, jak i pozostałe posiłki spędzone przy tak udekorowanym miejscu będą dla Państwa gości prawdziwą przyjemnością. Zapraszamy do zamawiania skarbów z naszej fabryki bombek!

 

szklane bombki