Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  czerwono-zielony
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  forma
  • Wielkość:  14cm x 5,5cm

W Operze Krakowskiej każdego roku z okazji świąt Bożego Narodzenia wystawiany jest przepiękny balet „Dziadek do orzechów”.

Jest to spektakl, w którym zakochają się zarówno dzieci, jak i dorośli. Można przywrócić wspomnienia z tego wspaniałego wydarzenia, wieszając na choince bombki figurki w kształcie dziadka do orzechów. Będzie to świetne nawiązanie do tradycji, która obowiązuje w wielu rodzinach, czyli właśnie do wizyty w operze w trakcie świąt Bożego Narodzenia. Choinka zyska dzięki temu niesamowity wydźwięk i ponadczasowy klimat.

 

Nasz dziadek do orzechów został ubrany w czerwono-zielony mundur z białym wzorem na plecach, czarną czapkę i czarne długie buty ze złotymi detalami. Guziki jego munduru zrobione są z małych szklanych rubinków, z kolei bębenek zdobi centralny szmaragd. Prezentuje się naprawdę bardzo elegancko. Proponowane przez nas polskie bombki choinkowe dodadzą urody każdej choince i każdej świątecznej dekoracji. Jeśli szukają Państwo po raz kolejny w wyszukiwarce takich fraz jak bombki choinkowe sklep cena i nie znajdują nic interesującego, to proponujemy wybrać inną drogę – odwiedzić naszą stronę  ExArte szklanebombkichoinkowe.pl. 

cena
79,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!