Wczytuję dane...

Bombki choinkowe w biurze. Dekoracja choinki w pracy

Idziemy o zakład, że już z początkiem grudnia wielu z Państwa zaczyna zastanawiać się, jak udekorować tegoroczne świąteczne drzewko.

Pojawia się pytanie, jakie bombki na choinkę sprawdzą się tym razem najlepiej. A co z miejscem pracy? W końcu to w nim większość osób spędza lwią część dnia. Podpowiadamy, jakie bombki szklane wybrać, jeśli planują Państwo stworzyć wyjątkowy klimat w miejscu wykonywana zawodowych obowiązków.

Jakie bombki choinkowe do pracy?

Jeśli chodzi o dekorowanie domowych drzewek choinkowych, ograniczenia praktycznie nie istnieją. Owszem – idealnym rozwiązaniem jest choinka dopasowana stylistycznie do pomieszczenia. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby rodzinne drzewko istotnie wyróżniało się na tle wyposażenia pokoju. Wybierając bombki choinkowe, warto dać ponieść się fantazji.

Jeśli chodzi o miejsce pracy, sprawa wygląda zgoła inaczej. Wiele osób decyduje się na udekorowanie go w okresie świątecznym, jednak zazwyczaj aranżacja powinna być ściśle dopasowana do charakteru przestrzeni. Nierzadko choinki w miejscach pracy są również dopasowane do tematyki danego biznesu.

Zapewniamy, że biurowa choinka wcale nie musi być nudna. Jeśli są wśród Państwa właściciele firm, którzy chcą udekorować biuro na święta lub osoby, którym to zlecono, z chęcią podpowiemy, jakie bombki na choinkę w pracy sprawdzą się najlepiej.

Bombki szklane do pracy. Modne inspiracje

Niepowtarzalne szklane bombki ręcznie malowane wspaniale ozdobią zarówno biuro, sklep, jak i salon fryzjerski. Sprawdźcie Państwo nasze propozycje i udekorujcie miejsca pracy na tegoroczne święta.

Bombki przezroczyste – stonowane i eleganckie

Bombki przezroczyste z kolekcji Struktura Kryształu wspaniale sprawdzą się w nowoczesnych biurach, kancelariach, a nawet placówkach medycznych. Delikatne, szklane bombki nie przytłoczą otoczenia i doskonale podkreślą jego profesjonalną atmosferę.

 

bombki przezroczyste


Wielościan 11 cm – serce zimy

Ponadczasowe białe bombki szklane

Jeśli szukają Państwo bombek ręcznie malowanych, które w miejscu pracy mogą pojawiać się co roku, polecamy kolekcję Szronem Pokryte. To białe bombki choinkowe z pięknymi srebrzeniami, złoceniami i kamieniami. Te bombki są z pewnością ponadczasowe. Z powodzeniem można udekorować nimi choinki w różnych miejscach publicznych.

 

bombki białe


Kula 10 cm – złocista zima

Więcej luzu i koloru: klasyczne bombki choinkowe

Kolekcja Klasyka to zbiór pięknych, kolorowych bombek szklanych, które przywodzą skojarzenia z ciepłymi świętami w rodzinnym domu. Te wielokształtne bombki ręcznie robione sprawdzą się wszędzie tam, gdzie pożądana jest różnorodność i kolor. Warto ozdobić nimi choinkę w sklepie, szkole lub w hotelowym holu.

 

bombki tradycyjne


Kula 10 cm – szmaragdy w czerwieni

Bombki na choinkę w pracy. Klimat świąt nie tylko w domu

Eleganckie bombki choinkowe ręcznie robione sprawią, że atmosfera świąt będzie towarzyszyć Państwu nie tylko w domu, ale i w pracy. Wystarczy wybrać kolekcję, która najlepiej pasuje do specyfiki danego miejsca. Nasza fabryka bombek ExArte na pewno spełni Państwa wymagania. Już dzisiaj zapraszamy do kolorowych, świątecznych zakupów.

 

szklane bombki dekorowane