Wczytuję dane...
  • Kolor:  biały
  • Materiał:  11cm x 9cm
  • Rodzaj:  inny kształt
  • Wielkość:  11cm x 9cm

Geometryczne wzory w sztuce dekoratorskiej ostatnich lat to bardzo silny trend.

Wspaniale się odnajdują w nowoczesnych, futurystycznych wnętrzach, pasują też doskonale do stylu minimalistycznego czy skandynawskiego. Pojawiają się w nadrukach, deseniach, formach mebli i w formach użytkowych przedmiotów, również jako samodzielne dekoracje. Czas, aby zdobiły i urozmaicały także i bożonarodzeniowe aranżacje.
Prezentowany tu jedenastocentymetrowy wielościan należy do naszej krótkiej serii nazwanej ”Serce zimy”. Są to geometryczne bombki choinkowe, wykonane i wydekorowane w tym sam stylu. Sama nazwa już doskonale charakteryzuje najważniejsze cechy tej krótkiej serii: kształty przypominające lodowe formacje, śnieżna biel z efektem mrozu w kolorystyce.
Przedstawiony tu wielościan ma bardzo oryginalny kształt, utworzony przez ścianki o trójkątnych polach. Tło tej bombki zostało wykonane specjalnym białym lakierem z tzw. efektem mrożonki – lakier ten krystalizuje w czasie schnięcia tworząc piękne, zupełnie jak mrozem malowane, wzory. Srebrny lakier delikatnie podkreśla wszystkie krawędzie bryły.
Oryginalna nowoczesna forma, oszczędna dekoracja, doskonały dekoracyjny efekt – to główne zalety, jakie mają nasze geometryczne szklane bombki.

cena
35,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Zostało już tylko kilka szuk!
ikona
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...