Wczytuję dane...

Bombki szklane w dekoracjach karnawałowych

Czy bombki ręcznie robione mogą być wykorzystane podczas karnawału?

Oczywiście, że tak! Wszystko to kwestia Państwa kreatywności. Szklane ozdoby ręcznie robione okażą się fantastycznym urozmaiceniem niejednego balu w tym barwnym okresie. Podpowiadamy, w jaki sposób używać bombki w karnawale, by zaskoczyć wszystkich uczestników imprezy.

Bombki ręczne robione w karnawale

Jeśli czytacie Państwo naszego bloga, to z pewnością wiecie, że często zachęcamy do niekonwencjonalnego wykorzystywania szklanych bombek. Choć dekoracje tego typu kojarzą się głównie z Bożym Narodzeniem, wcale nie trzeba ich szufladkować. Bombki mogą uświetnić niejedną okazję – urodziny, Wielkanoc, walentynki, a nawet karnawał.

Jako że jesteśmy na początku barwnego czasu imprez, przebieranych bali i radosnych spotkań, chcemy zachęcić Państwa do eksperymentowania z dekoracjami. W takim razie, jakie bombki szklane mogą sprawdzić się w roli ozdób karnawałowych?

  • Zalecamy wybieranie bombek o nietypowych kształtach – morskich lub leśnych stworzeń, słodyczy, samochodzików. Takie bombki bardzo łatwo można dopasować do tematycznego klimatu imprezy.
  • Bombki ręcznie robione w dekoracjach karnawałowych muszą być pełne koloru! Wybierajcie Państwo spośród najbarwniejszych, lśniących i przyciągających oko.
  • W karnawale mogą przydać się także wielobarwne lampki, z pomocą których można stworzyć świetlne iluminacje na drzwiach, oknach, a nawet meblach.

Podpowiemy, że najlepsze bombki na karnawał znajdziecie Państwo w naszych kolekcjach Morski Świat, Kolory Pawich Piór, Fabryka Czekolady. Sprawdźcie Państwo sami, jak zachwycające mogą okazać się dekoracje wykonane ze szkła!


szklana bombka maska wenecka

Jak wykorzystać bombki bożonarodzeniowe podczas karnawału?

Choć używanie bombek w karnawał może wydawać się nietypowym rozwiązaniem, gwarantujemy, że szklane ozdoby uświetnią ten kolorowy czas! Podpowiadamy, jak możecie Państwo użyć nasze szklane cudeńka w czasie karnawałowych spotkań z przyjaciółmi.

Dekoracje na bale i imprezy

Pierwszym sposobem na wykorzystanie ręcznie malowanych bombek jest użycie ich jako elementów karnawałowych dekoracji. Jak wiadomo, świąteczne ozdoby występują we wszystkich kolorach tęczy, dlatego doskonale sprawdzą się do udekorowania stołów, ale nawet okien czy innych elementów przestrzeni! Z użyciem bombek o fantazyjnych kształtach można wykonać najróżniejsze kompozycje, które na pewno zostaną docenione przez Państwa gości.

Drobne upominki dla gości

Imprezy karnawałowe często wiążą się z rozmaitymi konkursami. Jeśli na Państwa przyjęciu mają odbyć się zawody w tańcu lub konkurs na najpiękniejsze przebranie, bombki ręcznie robione mogą posłużyć jako drobne upominki dla gości. Małe szklane ozdoby wykonane przez naszych twórców to niepowtarzalne drobiazgi, które z całą pewnością będą przywoływać świetne wspomnienia przez długi czas. Pamiętajcie Państwo, że w naszej fabryce bombek przygotowaliśmy osobną kategorię dla bombek na drobne upominki. Znajdziecie ją Państwo pod tym adresem.

Gdzie szukać najpiękniejszych bombek na karnawał?

Najpiękniejsze bombki na karnawałowe imprezy czekają na Państwa w ofercie ExArte. Nasz sklep oferuje pełną gamę szklanych ozdób nie tylko na Święta, ale i inne okazje! Zapraszamy do naszej galerii inspiracji, która może pomóc Państwu w obmyśleniu niepowtarzalnych dekoracji na zbliżające się przyjęcia. Zapewniamy, że nasze szklane bombki robione pozwolą wszystkim poczuć się jak podczas karnawału w Rio De Janeiro. Życzymy wspaniałej zabawy!

 szklana bombka jajko