Wczytuję dane...

Bombki szklane w dekoracjach na Halloween

Czy bombki szklane ręcznie robione mogą sprawdzić się podczas Halloween?

Oczywiście, że tak! Jeśli regularnie czytacie Państwo naszego bloga, z pewnością wiecie, że ilość zastosowań pięknych bombek jest naprawdę ogromna. Szklane ozdoby mogą towarzyszyć nam podczas wielu różnych okazji, nie tylko świąt Bożego Narodzenia. Dziś chcielibyśmy przekonać Państwa do sprawdzenia, jak ozdobne bombki mogą sprawdzić się w trakcie radosnego Halloween.

Jak wykorzystać bombki szklane w Halloween?

Amerykańskie święto Halloween od lat zyskuje popularność w innych częściach świata, w tym również w Polsce. Warto wiedzieć, że podobnie jak Wszystkich Świętych, Halloween nawiązuje do pamięci o duchach naszych przodków, które – zgodnie z tradycją – 30 października mają ponownie odwiedzać ziemię. Halloween to jednak radosne święto sprzyjające spotkaniom, imprezom i oczywiście bardzo wyjątkowym ozdobom.

Tuż obok klasycznych dyni, strasznych kostiumów i ozdób ze skarbów jesieni, mogą pojawić się bardziej nietypowe dekoracje, takie jak bombki szklane ręcznie robione. Sprawdźcie Państwo, co możecie zrobić Państwo przy ich pomocy.

Dekoracje na stoły

Pierwszym sposobem na użycie bombek szklanych podczas Halloween jest udekorowanie nimi stołu, przy którym spotkacie się Państwo z przyjaciółmi podczas wieczornej imprezy. Nie trzeba wiele, by stworzyć naprawdę ciekawą dekorację – wystarczą bombki zawieszone na dopasowanych stojakach. Wraz z innymi ozdobami halloweenowymi stworzą spójną i oryginalną całość.

Jesienne stroiki

Jeśli chcecie Państwo, by ozdoby na Halloween były przede wszystkim przesiąknięte jesiennym klimatem, warto połączyć bombki z naturalnymi suszonymi liśćmi, kasztanami, żołędziami. Wszystko, co niezbędne, znajdziecie Państwo w Parku. Jesienny stroik uzupełniony ręcznie robioną bombką może zdobić stół, czy też wejście do domu.

Drobne upominki

Coraz więcej osób decyduje się na świętowanie Halloween z rozmachem, organizując nawet drobne podarunki dla bliskich, w tym głównie dzieci. Jeśli z okazji Halloween planujecie Państwo wręczyć komuś symboliczny upominek, mała bombka choinkowa okaże się wspaniałym pomysłem. Ozdoba przyda się tuż niebawem, bo podczas zbliżającego się Bożego Narodzenia.

Jakie bombki ręcznie robione na Halloween wybrać?

Czas przejść do konkretów: jakie bombki najlepiej sprawdzą się na Halloween? Muszą być oryginalne, kolorowe i nawiązujące do specyfiki tego święta. Sprawdźcie Państwo kilka modeli, które czekają na naszych wirtualnych półkach.

Czarne bombki szklane

Podczas Halloween warto zadbać o nieco mroczny klimat. Z czarnymi bombkami jego zbudowanie będzie znacznie prostsze.

Bombki w jesiennych kształtach

Bombek na Halloween warto poszukiwać także w naszej kolekcji W zaczarowanym lesie. Czeka tam na Państwa mnóstwo zaskakujących kształtów, w tym żołędzie, szyszki i najróżniejsze leśne zwierzęta.

Co powiecie Państwo na zagadkowo prezentującą się sowę? Ta bohaterka niejednego horroru w szklanym wydaniu prezentuje się naprawdę imponująco!

  

 

Cukierek albo psikus

Czym byłoby Halloween bez słodyczy? W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo całą kolekcję bombek w niebanalnych kształtach ciastek, cukierków, lodów i wielu innych!

Fabryka bombek ExArte: ozdoby na każdą okazję

Mamy nadzieję, że udało nam się Państwa zainspirować do wykorzystania szklanych bombek podczas imprez halloweenowych. Zapewniamy, że ozdoby przygotowane z ich udziałem nie umkną uwadze Państwa bliskich. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą i galerią inspiracji!