Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  szary
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  ptak
  • Wielkość:  15cm x 6cm

Sowy – te wspaniałe ptaki zachwycają i zaciekawiają od zawsze.

Uznawane za dość tajemnicze – wiodą przecież głównie nocny tryb życia – już  w czasach starożytnej Grecji stały się symbolem mądrości i wiedzy. Trudno o wspanialsze skojarzenia!

Bombki choinkowe czerpią inspiracje z bogatego świata przyrody właściwie od zawsze. Bombki figurki sowy to z pewnością jeden z bardziej lubianych i popularnych motywów.

Nasz sklep ExArte z ogromną przyjemnością oferuje Państwu całą kolekcję pięknych sówek. Mamy bombki figurki sowy złote i srebrzyste; wiszące i mocowane na klipsach. Z kolei prezentowane tu bombki – sowy szare swoją dekoracją starają się jak najbardziej przybliżyć do natury, do wyglądu prawdziwego ptaka. Są to też największe sowy z naszych kolekcji.

Dekoracja szarej sowy jest misterna i naprawdę trudna – chodzi przecież o oddanie puszystości i lekkości prawdziwych piór. Najpierw zostały położone laserunkowo lakiery, następnie cieniowane brokaty i wreszcie drobniutkie szklane kuleczki. Prosimy zwrócić uwagę na piękne i charakterystyczne sowie oczy – wykonane zostały ze lśniących brązowych półperełek.

cena
59,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt niedostępny!