Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  niebiesko-turkusowy
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  kula
  • Wielkość:  średnica 10cm

Turkusy, zielenie, granaty – te barwy zazwyczaj pozostają na drugim planie świątecznych dekoracji, gdzie o pierwszeństwo walczy złoto z czerwienią.

My jednak pragniemy zwrócić na nie szczególną uwagę. Te wspaniałe kolory doskonale współgrają z zielenią bożonarodzeniowych drzewek. Mogą stanowić uzupełnienie i urozmaicenie dla ozdób w tradycyjnych barwach, ale również stworzyć samodzielną, oryginalną i wysmakowaną dekorację.

Prezentowana tu bombka świąteczna z pewnością wyróżnia się wśród proponowanych przez nas ozdób. Z jednej strony jej dekoracja podlega wszelkim klasycznym zasadom: oto regularna, symetryczna brokatowa sieć opada od kapsla w dół bombki, a lśniące kryształki dekorują narożniki powstałych sieciowych rombów. Jednak te właśnie bombki choinkowe sprawiają wrażanie na wskroś nowatorskich i niecodziennych. Jest to z pewnością zasługą wyjątkowego doboru barw: pięknego lśniącego turkusu tła, grafitowego srebra sieci i całej skali zieleni i niebieskości, odzwierciedlanej przez kryształki.

cena
59,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!