Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  srebrny
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  jajko
  • Wielkość:  13cm x 8cm

Przed Państwem przepiękna szklana bombka choinkowa w kształcie dużego jajka, o wyjątkowej kolorystyce i z wyróżniającą się dekoracją.

Bombka ta jest swoistą kwintesencją głównych cech naszej kolekcji ”Szronem pokryte” -  jest srebrzysta, mroźna, migotliwa, delikatna i bardzo elegancka.

Cała powierzchnia bombki została podzielona na kilka symetrycznych, regularnych sekcji, obwiedzionych szerokimi, srebrnymi liniami. Dekoracje pól mijają się naprzemiennie. W jednych sekcjach mamy motywy roślinne – delikatne gałązki z owockami z malutkich srebrnych kuleczek. Drugą grupę sekcji zdobią piękne duże owalne perły, otoczone diamencikami. Prosimy zwrócić uwagę na tło wokół tych perłowych kwiatów – wygląda jak pokryte prawdziwym skrzącym się szronem. To zasługa malutkich szklanych kuleczek, użytych w dekoracji. Z kolei mniejsze okrągłe perełki dekorują przecięcia srebrnych linii.

 Całość dekoracji jest niezwykle wysmakowana i oryginalna. Taka choinkowa bombka będzie przepięknie wyglądała wśród ciemnej zieleni świątecznego drzewka!

cena
76,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!