Wczytuję dane...
home-baner
  • Wysokość:  19cm x 22cm
  • Kolor:  srebrny
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  czub
  • Wielkość:  19cm x 22cm

Prezentowana tu szklana bombka to okazała, ręcznie dekorowana gwiazda.

Jej pierwotnym przeznaczeniem jest dekorowanie wierzchołka choinki, ale dzięki swej stabilności może być wykorzystana także w innych bożonarodzeniowych dekoracjach czy stroikach.

Tło tej bombki to drobniutki, bardzo błyszczący srebrny brokat. Centralna dekoracja,  powstała z połączenia płatkowego brokatu i srebrnych kuleczek, jest bardzo oryginalna i wyrazista. Poprzez swoją reliefową wypukłość dodaje ozdobie przestrzenności.

Tradycyjne gwiazdy choinkowe są przede wszystkim złote – takie bombki choinkowe sklep nasz również państwu oferuje. Ale tym razem pomyśleliśmy o bardzo wysublimowanych dekoracjach w chłodnych kolorach, do których pasuje właśnie nasza srebrzysta gwiazda. Wyobraźmy sobie na przykład świąteczne drzewko, którego dekorację stanowią same srebrne bombki na choinkę, i to nie tylko kule i jajka, ale także srebrne i srebrno-szare bombki figurki -  jak z naszej kolekcji Szronem Pokryte. Do tego jeszcze dodajmy lampki choinkowe o białym, chłodnym świetle i uzyskujemy wspaniały efekt lśniącej, zimowej, srebrzystej całości.

cena
199,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!