Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  czerwony
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  czub
  • Wielkość:  33cm x 9cm

Prezentowany tu Państwu czub choinkowy ze złotą siecią w dekoracji ma szereg niewątpliwych zalet, wartych zwrócenia uwagi.

Przede wszystkim jest to piękna kolorystyka, powstała z połączenia czerwonego tła i złotej dekoracji. Takie zestawienie barw jest swoistą kwintesencją świątecznej klasyki, z całą pewnością więc czub będzie pasował do większości dekoracji i posiadanych choinkowych bombek. Samo zdobienie czuba jest bardzo bogate i dekoracyjne. Złota wyrazista sieć, utworzona przez drobniutkie szklane kuleczki, oplata obydwie kule naszego czuba. Z kolei każde pole sieci zdobi szklana perełka, obramowana złotym ornamentem. I wreszcie trzecia zaleta - wielkość czuba. Jego długość trzydziestu trzech centymetrów oznacza, że jest on pod tym względem naprawdę bardzo uniwersalny. Nie będzie za duży na choinki małe, doskonale też sprawdzi się jako zwieńczenie dekoracji choinki dużej.

Pragniemy jeszcze zwrócić Państwa uwagę, że taką samą dekorację, tylko na ciemniejszym odcieniu czerwieni, ma nasza szklana bombka kula Burgundowy szyk.

cena
109,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!