Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  srebrno niebieski
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  forma
  • Wielkość:  19cm x 13cm x 10xm

Przed Państwem szklana bombka choinkowa ze wszech miar znakomita! Wyróżnia się zarówno wielkością (ma prawie 20cm wysokości), jak i niezwykłą dynamiczną formą oraz misterną dekoracją.

Nasz szklany Błękitny Anioł, bo to jego tu przedstawiamy, zdecydowanie zasługuje na bliższą uwagę. Kolorystyka bombki jest bardzo subtelna: przeważają błękitne i niebieskie tony szat, rozjaśnione bielą wielkich skrzydeł i ozdobnej szarfy, trzymanej przez anioła w dłoniach. Szaty układają się w dynamiczne draperie i fałdy, jakby anioł został uchwycony w ruchu. Na krawędziach sukni lśnią liczne szklane diamenciki.  Skrzydła skrzą się irysowym brokatowym. Z kolei delikatna twarz anioła została oddana realistycznie z najdrobniejszymi szczegółami.
Dodajmy jeszcze, że sama bombka jest niezwykle trudna w wykonaniu. Składa się na nią kilka form oddzielnie dmuchanych i potem łączonych w całość, a dekoracja wymaga prawdziwego mistrzostwa. Ta niezwykła i piękna bombka świąteczna doskonale posłuży zarówno do dekoracji własnego wnętrza, jak i na  wspaniały wymowny prezent.

cena
229,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!