Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  granatowo-złoty
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  kula
  • Wielkość:  10cm

Ciemnogranatowa barwa połączona ze złotem to wspaniałe, bogate i bardzo eleganckie zestawienie.

Granatowo złote bombki sklep ExArte ma dla Państwa  w wielu wydaniach – i jako bombki kule, i jako jajka w stylu Faberge, a nawet jako małe serduszka. Zapraszamy do zwrócenia na nie uwagi!

Tutaj prezentujemy bombkę okrągłą o najbardziej popularnej średnicy jaką jest 10cm. Piękne, nasycone granatowe tło o głębokim kolorze jest półprzezroczyste. Dzięki temu przez bombkę prześwituje światełko lampek choinkowych, wzmagając dekoracyjny efekt. Zdobienie jest złote, wykonane czterema rodzajami materiałów. Jest to złota farba, która podkreśla kształty ornamentów, a także tworzy swoisty łańcuch w środkowej części bombki. Następnie jest to jasny złoty brokat tworzący drobniutką sieć w dekoracji. Z kolei miedziany brokat obramowuje elementy namalowaną złotą farbą. Kolejnym zdobieniem są bardzo liczne złote perełki, wyglądające jak nabite ozdobne ćwieki.

Granatowo-złotą kompozycję przełamują duże okrągłe szklane diamenty. Swoim białym blaskiem wyprowadzają chłodny połysk w środkowej części bombki. Całość wyróżnia się elegancją i dekoracyjnością.

cena
69,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!