Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielokolorowy
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  forma
  • Wielkość:  8cm x 11cm

Szklane bombki choinkowe w kształcie zegarów to stosunkowo rzadkie ozdoby, choć cieszące się bardzo dużą popularnością.

W ofertach producentów bombek mogą Państwo znaleźć szklane zegarki naręczne, zegarki kieszonkowe, zegary ścienne czy też nawet zegary wieżowe jak słynny londyński Big Ben.
My chcielibyśmy tutaj zaproponować Państwo wyjątkowo pięknie ozdobiony zegar szafkowy w stylu vintage. Bombka utrzymana jest w eleganckiej ciemnozłotej kolorystyce, z licznymi brokatowymi ornamentami w detalach. Wspaniale prezentuje się przede wszystkim tarcza zegara, ozdobiona lśniącymi diamencikami. Prosimy też koniecznie zwrócić uwagę na tył bombki – tu też mamy piękną i drobiazgową dekorację! Takie dopracowanie wszystkich szczegółów to cecha charakterystyczna zarezerwowana tylko dla artystycznych bombek ręcznie dekorowanych.
Pozostaje jeszcze pytanie, kim jest mały chłopiec siedzący przy zegarze i wpatrujący się niecierpliwie w przesuwające się wskazówki? Odpowiedź jest oczywista: to młodziutki Nowy Rok, elegancko ubrany w biały sylwestrowy garnitur ze złotymi lamówkami, gotowy na swoje wielkie entrée . Za chwilę wkroczy w nasze życie, jeszcze tylko pięć minut!

cena
69,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!