Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  granatowo-złoty
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  jajko
  • Wielkość:  13cm

Granatowo-złote bombki choinkowe są zawsze bardzo eleganckie i wyraziste.

Pięknie się komponują z ciemną zielenią choinek, doskonale też wyglądają jako samodzielna dekoracja świątecznych stołów czy stroików. Warto stworzyć z nich wytworną mini kolekcję, dlatego też granatowe bombki sklep nasz ma dla Państwa w prawdziwie dużym wyborze.

Tym razem prezentujemy granatową bombkę – szklane jajko, której dekoracja świadomie nawiązuje do wspaniałego trendu w dekoratorstwie, jakim było Art Deco. Wzornictwo tego stylu dążyło zawsze do syntetycznego ujmowania form. Charakteryzowało się użyciem w detalach klasycyzujących zgeometryzowanych wzorów, takich jak na przykład widoczne na naszej bombce powielające się kształty. Prosimy zwrócić uwagę, jak doskonałą całość stworzyła  dwudzielna dekoracja naszego jajka, powstała ze złotych rombów w dolnej części i złotych półkoli w górnej. A złoto mamy tutaj aż w trzech odcieniach lakieru i brokatów, pomiędzy którymi prześwituje głęboki, lśniący granat.

Jeszcze jedno nasza ręcznie wykonana bombka - jajko ma wspólnego z Art Deco. Jego twórcy przykładali  wielką wagę do perfekcyjnego wykonania każdego przedmiotu. My też!

cena
79,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!