Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  granatowy
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  kula
  • Wielkość:  średnica 10cm

Gdybyśmy mieli wskazać, które bombki z naszych kolekcji uważamy za najbardziej wyjątkowe, to prezentowana tu szklana bombka z reflektorem z pewnością byłaby na takiej liście.

Nie wyróżnia ją co prawda oryginalny kształt czy niespotykana kolorystyka, ale za to doskonały projekt dekoracji i niebywała elegancja wykonania dają tej bombce szczególne miejsce.

Kształt naszej bombki nawiązuje do najbardziej tradycyjnych bombek, jakimi są ozdoby z reflektorem. Reflektor to zwyczajowa nazwa dla specjalnie uzyskanego wgłębieniem w powierzchni bombki, wykonanego w trakcie rozdmuchiwania ozdoby, gdy szkło jest jeszcze gorące i półpłynne. Drugi tradycyjny element pojawia się w dekoracji bombki. Jest to widoczny w tle, drugoplanowy deseń z grafitowego brokatu, nazywany w przeszłości „cygańską drogą”. Z kolei kolorystyka jest jak najbardziej nowoczesna, bliska stylowi glamour – lśniący ciemny granat tła w połączeniu z szampanowym złotem ornamentów. Prosimy zwrócić też uwagę na samą dekorację naszej choinkowej ozdoby. Delikatne rozety wykonane zostały z prawdziwie koronkową precyzją, a duże przezroczyste kryształki zdobiące ich środki dodają całości wyjątkowego szyku.

cena
66,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!