Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  złoty
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  forma
  • Wielkość:  16cm x 9cm

Coś, co było kiedyś i żyje już tylko w naszych wspomnieniach, wywołuje w nas pozytywne uczucia i nieraz tęsknotę.

Dlatego tak chętnie sięgamy do starych fotografii, do dawnych przedmiotów, do minionych świetności. Ogromna popularność całego nurtu vintage również z tego wynika. Dlatego też i szklane bombki choinkowe tak często inspirują się wszystkim, co pochodzi z przeszłości i wywołuje miłe, nastrojowe skojarzenia.

Oto przed Państwem nasze bombki bożonarodzeniowe latarnie. Trudno już dziś takie źródło światła spotkać w miastach, a przecież właśnie to gazowe latarnie oświetlały kiedyś wszystkie ulice i miejskie parki. Dziś tylko historyczne uliczki w niewielu miastach Europy mogą się takimi latarniami poszczycić. Zapraszamy więc do nas!

Prezentowane tu latarnie to bombki większego rozmiaru, mogą więc, poza zdobieniem choinki, z powodzeniem stanowić samodzielną dekorację jako bombka na stojaku, lub element świątecznych stroików.

Przyjrzyjmy się naszej bombce bliżej. Całość dekoracji jest bardzo stonowana i elegancka. Oprawa latarni jest ciemnozłota, wzbogacona misternymi ornamentami ze złotego brokatu, złotych kuleczek i złotych szklanych kamyków. Przezroczyste szybki zdobi delikatny złoty rysunek i delikatne żółtawe cienie.

Nasze latarnie, artystyczne bombki ręcznie zdobione, z pewnością dodadzą każdej dekoracji magicznego światła i świątecznego ciepła.

cena
79,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!