Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  błękitny
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  forma
  • Wielkość:  7cm x 7cm x 12cm

Któż z nas nie ma wspomnień lub przynajmniej skojarzeń z najdłużej i najliczniej produkowanym autem w całej historii motoryzacji?

Oczywiście przywołujemy tu pamięć Volkswagena, u nas znanego pod obiegową nazwą Volkswagena Garbusa. 65 lat historii produkcji i przeszło dwadzieścia i pół miliona egzemplarzy – nic dziwnego, że bombki choinkowe wzorowane na Garbusie są w naszej kolekcja Vintage po prostu konieczne!

Nasze szklane autko to bombka świąteczna pełna uroku i sentymentu. Błękitne tło wykonane połyskliwym kryjącym lakierem, nawiązuje do identycznego niebieskiego koloru, jaki rzeczywisty Garbus wykorzystywał wśród swojej szerokiej gamy kolorystycznej. Prosimy zwrócić uwagę na detale naszej bombki: brokatowe srebrne obramowania okien i drzwi czy srebrne wycieraczki, i oczywiście światła, wykonane ze szklanych kamyków. To błyszczące diamenciki z przodu i czerwone rubinki jako światła stopu z tyłu.

Pięknie zaprojektowane i starannie wykonane szklane bombki auta, poza ozdobieniem Państwa choinek, doskonale sprawdzą się także w roli miłych świątecznych upominków.

cena
56,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!