Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  biało-złoty
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  forma
  • Wielkość:  12cm x 8cm

Pluszowe misie to chyba najpopularniejsze maskotki i zabawki - doczekały się nawet własnego Światowego Dnia Pluszowego Misia!

I choć trwają spory, czy pluszowy miś pochodzi z Niemiec, czy ze Stanów Zjednoczonych, jedno jest pewne: takiej przytulanki nic nie zastąpi.

Nasz sklep ExArte też ma dla Państwa ślicznie misie w ofercie - oczywiście nie pluszowe, tylko szklane. To nasze bombki choinkowe ręcznie wykonane: misie w świątecznych czerwono-zielonych kolorach, misie w stroju św. Mikołaja, czy też, tu prezentowane, białe pluszaki.

Nasze bombki figurki misie - jak wskazuje ich nazwa – są prawdziwie puszyste. To zasługa specjalnego, lekkiego brokatu w białym kolorze użytego do dekoracji. Błyszczący złoty brokat zdobi łapki i uszy naszego misia. Z kolei piękna złota mucha w białe kropki dodaje mu prawdziwego szyku.

Szklane bombki misie, choć zaprojektowane głównie z myślą o ozdobieniu choinki, mogą też stać się pięknym prezencikiem dla dziecka, lub pamiątką – na przykład pierwszych świąt maluszka.

cena
65,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!