Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  złoto-srebrny
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  forma
  • Wielkość:  9,5cm x 7cm

Któż z nas nie odbył wesołej, przyprawiającej o zawrót głowy, przejażdżki na karuzeli!

My pragniemy przypomnieć Państwu karuzelę bardzo klasyczną, z drewnianymi konikami i łabędziami, skrzypiącymi w takt powolnych obrotów platformy i grającej, mechanicznej muzyki… Jednym słowem karuzelę prawdziwie vintage!
Nasze szklane bombki choinkowe – karuzele zostały zaprojektowane i wykonane z ogromnym pietyzmem i sercem. Na ozdobionej diamencikami platformie czekają na pasażerów karuzelowe pojazdy: samochód i motocykl, oraz konik i wielki łabędź - wszystkie ozdobione brokatami i kryształkami. Rozpina się nad nimi wspaniały dach karuzeli, ze złotymi dekoracjami podkreślonymi przez szklane diamenciki. Dodatkowo zdobi go podwieszona, udrapowana girlanda ze złotego lakieru i złotych koralików. Prosimy jeszcze zwrócić uwagę na piękne tło bombki, pokryte drobniutkimi przezroczystymi kuleczkami, dającymi efekt przestrzenności i powietrza.
Nasze bombki vintage utrzymane są w jednorodnej, stonowanej kolorystyce złotych i srebrnych tonów. Barwy te, wzbogacone o miedziane akcenty, dominują też w dekoracji „Karuzeli marzeń”.

cena
99,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt niedostępny!