Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  złoto-srebrny
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  kula
  • Wielkość:  średnica 8cm

Doprawdy, trudno wymieć wszystkie możliwości i style, w jakich można by przygotować świąteczne dekoracje. Granicą tu są chyba tylko granice wyobraźni.

Ale taki najbardziej podstawowy podział, poza kolorystycznym, jest dwojaki: są to albo dekoracje zestawiające najrozmaitsze elementy, albo dekoracje o jednorodnej stylistyce.

 

Dla tych z Państwa, którzy chcielibyście swoje drzewko świąteczne ubrać w jednym stylu, mamy przepiękną mini kolekcję złoto-srebrnych ozdób. Są to szklane bombki  - wszystkie z nich są to oczywiście bombki ręcznie zdobione – które łączy wspólna, wyjątkowo oryginalna dekoracja, nazwana „Diamentowym deszczem”. Nasza kolekcja obejmuje ozdoby okrągłe, jajka, serca i czub – w więc praktycznie wszystkie najpopularniejsze bombki na choinkę.

 

Prezentowane tu kule, o złotym metalicznie połyskującym tle, upiększają złoto-srebrne zdobienia. Głównym elementem dekoracji są delikatne brokatowe sznureczki, biegnące od kapsla w dół bombki. Na sznureczkach, pod postacią okrągłych kryształków, zatrzymały się połyskliwe kropelki naszego tytułowego diamentowego deszczu.

cena
54,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!