Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  srebrno-złoty
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  kula
  • Wielkość:  średnica 10cm

Zimowy zmierzch wita nas bardzo prędko. Wszystko staje się szybko szare, srebrzyste, przygaszone.

Wkraczamy w długi zimowy wieczór, a ten też ma swoje uroki - szczególnie w świątecznym okresie, pełnym spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

Nasze szklane bombki choinkowe nazwane „Srebrny zmierzch” swoim nastrojem odwołują się właśnie do tego magicznego momentu, kiedy to dzień zmienia się w noc i przychodzą chwile wygaszania koloru, zanikania konturów, otulania wszystkiego szarą poświatą.

 

Są to bombki przezroczyste, delikatne i subtelne, z bardzo oryginalną wieloelementową dekoracją. W kolorystyce kul przeważają odcienie srebrna, przełamane złocistymi akcentami. Dekoracja bombki jest bogata i różnorodna: mamy tu kiście delikatnych srebrnych listków, o ciekawym płomykowym kształcie, pomiędzy nimi brokatowe wypukłe grona kwiatostanów oraz sieć cieniutkich srebrnych brokatowych sznureczków z nanizanymi brokatowymi koralikami w złotym kolorze. W dekoracji wyróżniają się jeszcze piękne białe perełki, które rozświetlają całość i dodają jej przestrzenności.

 

Mamy tu więc świąteczne bombki ręcznie zdobione, nastrojem i kolorystyką żegnające zimowy dzień i wkraczające w zimową noc.

cena
64,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Zostało już tylko kilka szuk!