Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  srebrno-szary
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  kula
  • Wielkość:  średnica 10cm

Prezentowane tu kule – szklane bombki na choinkę – są bardzo oryginalne pod wieloma względami.

Po pierwsze tło: zostało wykonane naprawdę wyszukanym, specjalnym lakierem. Tworzy on na powierzchni bombki delikatną, wypukłą strukturę, stwarzającą wrażenie drobniutkiego melanżu kolorystycznego. Dodatkowo ozdoba ta jest półprzezroczysta, a więc tło zmienia się w zależności od padającego światła.

 

Kolorystyka też jest bardzo ciekawa. Mamy tu całą gamę szarości, srebra i grafitu, i lekko niebieskawych, przytłumionych odcieni. Nasze kule to oczywiście bombki ręcznie zdobione, i to według naprawdę unikalnego projektu. Ozdobna grafitowa obręcz dzieli dekorację na dwie części. W górnej partii mamy wypukłe brokatowe sznureczki w srebrnym kolorze, nanizane wokół kapsa. Z kolei w dolnej części, z grafitowej obręczy spływają srebrzysto-niebieskie kropelki, z których każda została dodatkowo udekorowana błyszczącym diamencikiem.

 

No i wreszcie nastrój naszej bombki – też niecodzienny i wyróżniający się wśród świątecznych dekoracji. To aura pewnej tajemniczości, melancholijnego romantyzmu i magii kryształowych kropli.

cena
65,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt niedostępny!