Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  złoto-srebrny
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  serce
  • Wielkość:  14cm x 12cm

Bombki choinkowe - serca od lat są bardzo popularne i bardzo chętnie kupowane.

To oczywiście zrozumiałe – jest to przecież nie tylko ozdoba, ale też i symbol najpiękniejszych uczuć! Wyraża wszystko, co w nas najlepsze, a równocześnie zachwyca doskonałym kształtem i piękną dekoracją.

 

Nasze bombki figurki serca, które tu prezentujemy, wyróżniają się dodatkowo bardzo oryginalnym projektem. Serca zostały wykonane z czystego szkła bez dodania jakiegokolwiek kolorowego tła, a więc są zupełnie przezroczyste. Dzięki temu wydają się niezwykle lekkie, delikatne, wręcz eteryczne. Symetryczna centralna dekoracja jest też niejednoznaczna: można zobaczyć w niej po prostu abstrakcyjne złote ornamenty, albo można uchwycić kształt pięknego, zwisającego kwiatu lotosu, jeszcze nie w pełni rozwiniętego. My z kolei mamy skojarzenia z zarysem skrzydeł, lekkich i zwiewnych, może nawet anielskich?

 

Ta piękna dekoracja naszej bombki wykonana została złotym lakierem i srebrnym brokatem. Prosimy też zwrócić uwagę na boczne partie serca, ozdobione delikatnym ornamentem ze srebrnego brokatu i przezroczystych kuleczek. Całości dopełniają duże kryształowe łezki, wyznaczające oś symetrii dla wszystkich elementów tego pięknego zdobienia.

cena
62,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt niedostępny!
ikona
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...