Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  złoty
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  zestaw
  • Wielkość:  21cm x 19.5cm x 8cm

Prezentowany tu zestaw zawiera szklane bombki  przezroczyste oraz brokaty: biały, srebrny i złoty.

Prezentowany zestaw kreatywny służy do wykonania samodzielnej deklaracji brokatami na szklanych bombkach choinkowych. Każdy zestaw zawiera dwie szklane bombki o średnicy 7cm, pojemniczek z klejem, pędzelek oraz trzy brokaty do dekoracji. Rodzaj dekoracji, który można nanieś na bombkę właściwie nie ma ograniczeń. Może to być malunek z zimowymi motywami, pejzażyk, kwiaty, ornamenty albo na przykład dedykacja, pamiętna data czy imię bliskiej osoby. 

Samo dekorowanie bombki jest naprawdę nieskomplikowane:

Proponujemy rozłożyć kartkę A4 jako podkładkę do pracy. Zaplanowaną dekorację nanosimy klejem przy użyciu pędzelka na powierzchnię szklanej wydmuszki. Od razu, dopóki klej jest mokry, posypujemy brokatem partie pokryte klejem. Brokat sypiemy delikatnie bezpośrednio z pojemniczka, aż pokryje cały klej. Nadmiar brokatu, który opadnie na podkładkę, można zebrać do pojemniczka do ponownego użycia. Jeżeli chcemy wykonać dekorację wielokolorową, to trzeba pamiętać, że dla każdego koloru cały proces trzeba przeprowadzić oddzielnie. Najpierw nanosimy klejem fragmenty dekoracji, przeznaczone pod konkretny kolor i posypujemy je wybranym brokatem. Po wyschnięciu, powtarzamy te same czynności dla fragmentów dekoracji w kolejnym kolorze.

Prezentowany tu zestaw zawiera szklane bombki  - czerwoną matową i błyszczącą złotą - oraz brokaty: biały, czerwony i złoty.

cena
89,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!