Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielokolorowy
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  forma
  • Wielkość:  15cm x 9cm x 7cm

Przed Państwem jedna z najczęściej kupowanych i najbardziej popularnych szklanych bombek figurek – to oczywiście postać świętego Mikołaja. W naszym sklepie internetowym ExArte możemy się pochlubić całą kolekcją takich bombek choinkowych, bardzo przez Państwa docenianą.

Mikołaj tu prezentowany wyróżnia się piękną złoto-czerwono-białą kolorystyką. Te trzy barwy zostały rozplanowane w dekoracji bombki w mistrzowski sposób. I tak samej czerwieni mamy trzy rodzaje: to błyszcząca świąteczna czerwień szaty, matowa głęboka czerwień płaszcza oraz brokatowa na rękawicach. Kolor złoty z kolei lśni połyskującym blaskiem w detalach zdobień szaty, przede wszystkim na strojnym szerokim pasie, którym Mikołaj jest przewiązany. Kontrastem jest mieniący się złoty kolor brokatowej dekoracji na worku z prezentami. Złoto pojawia się jeszcze w szklanych kamyczkach dekorujących brzegi płaszcza.
Kolor biały to przede wszystkim futrzane otoki stroju Mikołaja. Prosimy zwrócić uwagę na wspaniały igiełkowy biały brokat, który stwarza wrażenie prawdziwej puszystości obszycia.
Mikołaje to piękne, tradycyjne bombki bożonarodzeniowe. Warto je mieć na swojej choince!

cena
155,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!