Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielokolorowy
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  forma
  • Wielkość:  19cm

Przed Państwem szklana bombka choinkowa odwołująca się do najbardziej tradycyjnych, od dawna znanych i popularnych świątecznych ozdób. P

o pierwsze – jest to szklana bombka ręcznie wykonana, przeznaczona do dekorowania choinki. Po drugie – samo wyobrażenie dziadka do orzechów też sięga głębokich tradycji. Ten XIX-wieczny literacki bohater, rozsławiony wspaniałym baletem Piotra Czajkowskiego, a potem licznymi ekranizacjami, nierozerwalnie już jest związany ze świętami Bożego Narodzenia. No i jeszcze po trzecie – bombka ta została wykonana w klasycznych, wręcz kanonicznych świątecznych barwach. Jest to oczywiście czerwień, złoto i zieleń.

Nasz dziadek do orzechów jest żołnierzem, dokładnie jak nakazuje tradycja. Jego mundur wyróżnia piękna czerwona barwa. Przód munduru zdobi delikatny deseń, jak tłoczenia na aksamicie. Ożywiają go dodatkowo złote frędzle od pagonów i zielone wyłogi. Liczne szklane kamyczki, czerwone i złote dodają splendoru dekoracji munduru i czapki. Przy pasku dziadek ma przytroczoną lśniącą złotą szablę. Trudno nie zwrócić uwagi na tak strojną bombkę!

cena
79,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!